Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WIŚNIA GRATULACJE :oklaski:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wisnia :brawo:

ciezko jest podlaczyc to cudo do turbo??

Opublikowano

forum sie zresetowalo...

Opublikowano

Dropsone tu masz fotki:

20110615031.jpg

20110615032.jpg

20110615033.jpg

20110615034.jpg

20110615035.jpg

20110615037.jpg

Polecam! Ja brałem z allegro od tego użytkownika: http://allegro.pl/show_user.php?uid=12369734

Opublikowano

manny wiem ze jest na forum juz info ale jakie przekroje kupowales i jakie dlugosci? chcialem zebys dal na pw ale napewno niejednemu sie przyda..

Opublikowano

Wisnia :brawo:

ciezko jest podlaczyc to cudo do turbo??

na forum jest w dziale zrób to sam :naughty: ja dałem rade,elektrykę sam podpiąłem wedle swoich widzi misie :decayed: najbliżej jak się dało,a wężyk tyż sam wymyśliłem gdzie ma iść tylko gdzie wpiąć z forum wziąłem [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 18:28_________________________________________________

widziałem go na żywo :sick3: te pierdoły namalowane aerografem psują cały efekt

Opublikowano

Wisnia :brawo:

ciezko jest podlaczyc to cudo do turbo??

na forum jest w dziale zrób to sam :naughty: ja dałem rade,elektrykę sam podpiąłem wedle swoich widzi misie :decayed: najbliżej jak się dało,a wężyk tyż sam wymyśliłem gdzie ma iść tylko gdzie wpiąć z forum wziąłem [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 18:28_________________________________________________

widziałem go na żywo :sick3: te pierdoły namalowane aerografem psują cały efekt

no fakt rzecz gustu ale na początku był wystawiony za 50tyś :polew: ale co muszę przyznać audio ma konkret gra bardzo dobrze :hi:

Opublikowano

samochód policjanta :polew: w życiu bym 50tysi za niego nie dał [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 18:39_________________________________________________kto się zna na laptokach? bo mój odmówił posłuszeństwa :wallbash:

Opublikowano

jeszcze jeden policjant jest z golfem ale ma w mlecznym kolorze z czarnym dachem i ten już jest gustowny :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30740.0

o takie wykończenie zegara turbo mi chodziło :wink4: , a swoją drogą ten kolo od manego ma ciekawe rzeczy w ofercie :naughty:

Opublikowano

i tak ta biala/srebrna ramka za ciula nie pasuje do tej deski, ja przed zalozeniem bede malowal

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?2365126

fajna sprawa trzeba będzie pomyśleć nad tym :good:

Opublikowano

co Wy chcecie od Kowala i jego Golfa

dobrych ma kolegów

ostatnio w Kampinosie mnie trzymali przed 4 rano[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 19:00_________________________________________________a tak poza tym WIŚNIA coś ty najlepszego zrobił :gwizdanie:

Opublikowano

co Wy chcecie od Kowala i jego Golfa

dobrych ma kolegów

ostatnio w Kampinosie mnie trzymali przed 4 rano[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 19:00_________________________________________________a tak poza tym WIŚNIA coś ty najlepszego zrobił :gwizdanie:

:embarrassed: :embarrassed: buła, mi przynajmniej dmucha nawet jak mam zegar :naughty:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 19:04_________________________________________________

i tak ta biala/srebrna ramka za ciula nie pasuje do tej deski, ja przed zalozeniem bede malowal

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?2365126

mój nie jest na stałe przymocowany więc mogę w każdej chwili pomalować :wink4:

Opublikowano

co Wy chcecie od Kowala i jego Golfa

dobrych ma kolegów

ostatnio w Kampinosie mnie trzymali przed 4 rano[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 19:00_________________________________________________a tak poza tym WIŚNIA coś ty najlepszego zrobił :gwizdanie:

ja nic do niego nie mam jest ok :wink4:

Opublikowano

to zna się ktoś na kompach czy nie?

Opublikowano

Forum padło dzisiaj i poleciały posty... powtórzę więc :naughty:

Wiśnia... gratulacje :>

lionandlionessduringmar.jpg

Opublikowano

to zna się ktoś na kompach czy nie?

miałem kilka przygód z moim lapkiem....pisz na GG co go boli :cool1:
Opublikowano

Forum padło dzisiaj i poleciały posty... powtórzę więc :naughty:

Wiśnia... gratulacje :>

lionandlionessduringmar.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: dobre... chyba aż tak źle nie będzie :decayed:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 19:14_________________________________________________

to zna się ktoś na kompach czy nie?

miałem kilka przygód z moim lapkiem....pisz na GG co go boli :cool1:

nie mam mojego gg na tym kompie :confused4: nie pamiętam hasła

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.