Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiadomo, człowiek nie wielbłąd... :drinks::drunk:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiadomo, człowiek nie wielbłąd... :drinks::drunk:

otoz to :decayed::drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

:bry:

no to a5-tka w końcu umyta :decayed: ale, że zapowiada się na deszcz to wycieczka dom-myjnia-konarzewski-dom. dalej się nie wybieram, niech sobie siedzi w ciepłym garażu :decayed:

Opublikowano

:bry:

no to a5-tka w końcu umyta :decayed: ale, że zapowiada się na deszcz to wycieczka dom-myjnia-konarzewski-dom. dalej się nie wybieram, niech sobie siedzi w ciepłym garażu :decayed:

:decayed: :decayed:

a nie mówiłem :evil:

gdzie tam deszcz :kox:

Opublikowano
:bry: nie dość że taka za***ista pogoda od rana, to jeszcze internet z Netii się wysypał po burzy...
Opublikowano

:bry: nie dość że taka za***ista pogoda od rana, to jeszcze internet z Netii się wysypał po burzy...

jakiej burzy :blink:

Opublikowano

wczoraj w nocy walnęło u nas w coś...do was nie doszło? :)

Opublikowano

no w nocy między 3 a 5 to waliło równo,aż się obudziłem :wallbash:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 16:11_________________________________________________kiempes nie chowaj się:D

Opublikowano

:bry: nie dość że taka za***ista pogoda od rana, to jeszcze internet z Netii się wysypał po burzy...

jakiej burzy :blink:

:siema:

toć tak napier**o że masakra

jak ty w bunkrze siedzisz to co się dziwisz że nic nie słyszałeś :polew:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

:bry: nie dość że taka za***ista pogoda od rana, to jeszcze internet z Netii się wysypał po burzy...

jakiej burzy :blink:

:siema:

toć tak napier**o że masakra

jak ty w bunkrze siedzisz to co się dziwisz że nic nie słyszałeś :polew:

taa... okopy też mam :polew:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

:bry: nie dość że taka za***ista pogoda od rana, to jeszcze internet z Netii się wysypał po burzy...

jakiej burzy :blink:

:siema:

toć tak napier**o że masakra

jak ty w bunkrze siedzisz to co się dziwisz że nic nie słyszałeś :polew:

taa... okopy też mam :polew:

no co ty :polew: oj tam oj tam

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

[quote name=wera :) ]

:bry: nie dość że taka za***ista pogoda od rana, to jeszcze internet z Netii się wysypał po burzy...

jakiej burzy :blink:

:siema:

toć tak napier**o że masakra

jak ty w bunkrze siedzisz to co się dziwisz że nic nie słyszałeś :polew:

taa... okopy też mam :polew:

no co ty :polew: oj tam oj tam

u ciebie wliło bo ty na górze mieszkasz osowej :polew: dlatego taka osowiała jestes :polew:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 16:22_________________________________________________nie no git zawodnik jesteś :good:

Opublikowano

Nie chowam się tylko zaległości nadrabiam :cool1:

A tak w ogóle to :bry:

Opublikowano

wiśnia ale masz :baseball: zobaczysz doczekasz się :evil:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 16:26_________________________________________________teraz to przynajmniej mogę tak gadać bo jeszcze jakiś czas temu to bym miała auto porysowane :disgust:

Opublikowano

W domu siedzi pod pantoflem to na forum się z Werą droczy :gwizdanie:

Opublikowano

W domu siedzi pod pantoflem to na forum się z Werą droczy :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

W domu siedzi pod pantoflem to na forum się z Werą droczy :gwizdanie:

:takiego::polew: w domu nie siędzę dopiero z tyry wróciłem :tongue4:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 16:32_________________________________________________[quote name=wera :) ]

wiśnia ale masz :baseball: zobaczysz doczekasz się :evil:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 16:26_________________________________________________teraz to przynajmniej mogę tak gadać bo jeszcze jakiś czas temu to bym miała auto porysowane :disgust:

kolo Tesco często bywam :cool1::polew:

Opublikowano

W domu siedzi pod pantoflem to na forum się z Werą droczy :gwizdanie:

:takiego::polew: w domu nie siędzę dopiero z tyry wróciłem :tongue4:

i bardzo dobrze za dużo wolnego też nie możesz mieć :tongue4:

Opublikowano

W domu siedzi pod pantoflem to na forum się z Werą droczy :gwizdanie:

ja niby pantofel a sam na ogólnopolski nie pojechał bo przy garach musiał siedzieć :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:takiego::polew: w domu nie siędzę dopiero z tyry wróciłem :tongue4:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 16:32_________________________________________________[quote name=wera :) ]

wiśnia ale masz :baseball: zobaczysz doczekasz się :evil:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 16:26_________________________________________________teraz to przynajmniej mogę tak gadać bo jeszcze jakiś czas temu to bym miała auto porysowane :disgust:

kolo Tesco często bywam :cool1::polew:

to akurat nie tyczyło się do ciebie :no4: już wiesz ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.