Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też dzięki wszystkim za spota :kox:

Marek miło było poznać :good:

Dobra, muszę się ubrać bo jeszcze w pidżamie jestem :embarrassed:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 16:14_________________________________________________Jeszcze nie wróciliście?? :naughty:

Dzięki wszystkim za spota, a WIŚNI dzięki za przewiezienie szkoda że skończyło się defektem

drobna usterka,już usunięta :wink4:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 19:09_________________________________________________spot udany,tyle że zimno jak diabli

Wiśnia defekt jak defekt, ale V-TEC był :decayed: wstawiaj stożek będzie modre darła z daleka :naughty:

coś się wymyśli :decayed:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fotki super :notworthy:

Opublikowano

dzięki chłopaki za spotkanie i postaram się następnym razem umyć paszczura bo na fotkach wygląda jak bym go z bagna wytargał :shocked:

Opublikowano

tak się bawi, tak się bawi... Świecie!! :dance::polew:

dzięki chłopaki za spotkanie i postaram się następnym razem umyć paszczura bo na fotkach wygląda jak bym go z bagna wytargał :shocked:

następny spot pod SELCO jak tak :polew:

Opublikowano

również wielkie dzięki

fakt trochę zimno ale warto zjawic się i poznac ludziów :a4fan:

fotki spoko :)

Opublikowano

Frekwencja lepsza niż na niektórych spotach w CT i CB :gwizdanie:

Wezmę Karchera na następnego spota tylko będziemy musieli ogarnąć wodę i prąd, poco dawać zarobić Lewiczowi :polew:

Opublikowano

Frekwencja lepsza niż na niektórych spotach w CT i CB :gwizdanie:

Wezmę Karchera na następnego spota tylko będziemy musieli ogarnąć wodę i prąd, poco dawać zarobić Lewiczowi :polew:

no ba dziś w porywach 10 aut ze Świecia to sukces, to już chyba całe miasto :polew: ale miny przechodniów jak zdjęcia robiliśmy bezcenne :kox:

Opublikowano

zawsze są zdziwieni i nie wiedzą o co chodzi ale co tam.......

Opublikowano

Frekwencja lepsza niż na niektórych spotach w CT i CB :gwizdanie:

Wezmę Karchera na następnego spota tylko będziemy musieli ogarnąć wodę i prąd, poco dawać zarobić Lewiczowi :polew:

no ba dziś w porywach 10 aut ze Świecia to sukces, to już chyba całe miasto :polew: ale miny przechodniów jak zdjęcia robiliśmy bezcenne :kox:

Przynajmniej dzisiaj BMW ze śrubami w wydech nie hałasowało :polew:

Za to inny wydech dawał o sobie znać :gwizdanie:

Opublikowano

nie było tak źle gorsze ulepy tłumikowe jeżdżą :) :) :)

Opublikowano

nie znacie się chłopaki to był V-TEC, ale made in Wiśnia Garage :decayed:

Opublikowano

nie znacie się chłopaki to był V-TEC, ale made in Wiśnia Garage :decayed:

Wiśnia & Dobiś Garage :evil: :evil:

Opublikowano

nie znacie się chłopaki to był V-TEC, ale made in Wiśnia Garage :decayed:

Wiśnia & Dobiś Garage :evil: :evil:

:evil: a jax

Opublikowano

dzięki chłopaki za spotkanie i postaram się następnym razem umyć paszczura bo na fotkach wygląda jak bym go z bagna wytargał :shocked:

mój też wyglądał nie bardzo, przynajmniej nie byłem sam :naughty:

Opublikowano

takie :kox:

1224470444_2.jpg

Bardzo fajny wzór :good:

****

Siemanko :kawa:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

Reniu pamiętasz o mnie? :decayed:

Opublikowano

Tak, w pracy odczytałem PM, przez weekend forum nie odpalałem :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.