Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi::bry:

o jakieś urozmaicenie w końcu :polew: , ale tu cisza.... :gwizdanie:

Opublikowano

wszyscy zarobieni :ad:

Opublikowano
:dziura:
Opublikowano

:dziura:

ty już wyjdź z tej dziury :rolleyes:

cały grudzień wolny :pali: ach ci wspaniali lekarze....zawsze mi wolne dają ,nie to co szef :polew:

Opublikowano

:dziura:

ty już wyjdź z tej dziury :rolleyes:

cały grudzień wolny :pali: ach ci wspaniali lekarze....zawsze mi wolne dają ,nie to co szef :polew:

lepiej żeby szef nie był fanem AUDI A4, bo jak zobaczy to po powrocie :bicz:

Opublikowano

:dziura:

ty już wyjdź z tej dziury :rolleyes:

cały grudzień wolny :pali: ach ci wspaniali lekarze....zawsze mi wolne dają ,nie to co szef :polew:

lepiej żeby szef nie był fanem AUDI A4, bo jak zobaczy to po powrocie :bicz:

wiedzą doskonale że ściemniam :wink4:

a szef jeździ Peugeotem 307 :przebiegly:

Opublikowano

:dziura:

ty już wyjdź z tej dziury :rolleyes:

cały grudzień wolny :pali: ach ci wspaniali lekarze....zawsze mi wolne dają ,nie to co szef :polew:

lepiej żeby szef nie był fanem AUDI A4, bo jak zobaczy to po powrocie :bicz:

wiedzą doskonale że ściemniam :wink4:

a szef jeździ Peugeotem 307 :przebiegly:

żebyś się nie zdziwił jak Pan/Pani z ZUSu przyjdą na kontrolę czy jesteś rzeczywiście chory :wink4: do mojego ojca tak kiedyś przyszli (albo go wzywali - już nie pamiętam) bo dostał 2 tygodnie chorobowego (jakieś 11-12 lat temu)

Opublikowano

do mojej mamy też kiedyś przyszli

teraz chyba jest coś takiego że jak powyżej 2 tygodni jest chorobowe to mogą przyjść,moja młoda też pół roku chorobowe miała i po 2 tygodnie brała i żadnej kontroli nie miałą

ja tez rozbiłem na 2x po 2 tygodnie

Opublikowano

kurwaaaaaaa jak to czytam to hooooj strzela...tacy młodzi to brac sie do roboty a nie pozniej narzekac jak w Polsce źle!!

Nygusy!!!!!! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

kurwaaaaaaa jak to czytam to hooooj strzela...tacy młodzi to brac sie do roboty a nie pozniej narzekac jak w Polsce źle!!

Nygusy!!!!!! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie skomentuje tego bo nie chce znowu uciszenia

ale po co się cioto znowu wtryniasz nie tam gdzie trzeba :mysli:

Opublikowano

Ciota to ta Twoja beemka :polew: :polew: :polew:

a jak co masz to przyjedz na spota cwaniaczku i powiedz mi to prosto w oczy!! jestes kombinator i nygus i tyle w temacie!!!!

Opublikowano

Ciota to ta Twoja beemka :polew: :polew: :polew:

a jak co masz to przyjedz na spota cwaniaczku i powiedz mi to prosto w oczy!! jestes kombinator i nygus i tyle w temacie!!!!

prędzej czy później staniemy na swojej drodze

ale po spotkaniu to ty będziesz potrzebować chorobowe

i lepiej nie zostawiaj padła pod blokiem bo mogę przypadkiem przejeżdżać obok i je uszkodzić cioto....taka moja rada :cool1:

warnmute.gifchyba nie muszę pisać za co

Opublikowano

i lepiej nie zostawiaj padła pod blokiem bo mogę przypadkiem przejeżdżać obok i je uszkodzić cioto....taka moja rada :cool1

wiesz, że to podchodzi pod groźby karalne? :gwizdanie:

Opublikowano

i lepiej nie zostawiaj padła pod blokiem bo mogę przypadkiem przejeżdżać obok i je uszkodzić cioto....taka moja rada :cool1

wiesz, że to podchodzi pod groźby karalne? :gwizdanie:

niech biegnie ciota na psy

jego buźke spotka to samo jak tylko nadarzy się okazja

Opublikowano

przeginasz chłopie

Opublikowano

uwierz, że jak tylko coś się stanie to właśnie tam pójdę :thumbdown:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 18:07_________________________________________________zgloś gościu lepiej swoje konto do kasacji bo tylko śmietnik tu robisz!!!!!

Opublikowano

:bry:

Cóż słychać :decayed: ?

CISZA NIE KŁÓCIĆ SIĘ GÓWNIARZE haha :polew::decayed:

Opublikowano
:wallbash: tylko tyle napisze.....[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 18:14_________________________________________________sorry... niewiem o co wam poszlo i w sumie nie chce wiedziec ale patrzac na wypowiedzi Grzecha to musze to stwierdzic ze niestety od jakiegos momentu jak zmienil auto powinien tez zmienic forum....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.