Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no zdolni po prostu :decayed: dlatego nikt prócz mnie nie jeździ moim A5 :banan:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciekawe ile wyjdzie naprawa :naughty:

Opublikowano
ciekawe ile wyjdzie naprawa :naughty:

w Jelczu wiadro szpachli i puszka farby:polew:

Opublikowano

Witam wszystkich :)

Opublikowano
u mnie kolo na a4 b5 na tablicach z chełmna z 50 metrów chromu ma samochodzie :facepalm:

taka ciemno-granatowa?

tak 1.9 TDI

---------- Post added at 13:27 ---------- Previous post was at 12:48 ----------

panowie,lepiej pomalować w czarny mat ramkę grilla czy okleić folią ? co będzie trwalsze

obklejaj, tylko kup jakas lepsza folie, i obklej z jednego kawalku i bedzie git

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ta chwila konsternacji jest piękna, normalnie mastercard ,wrażenie bezcenne:grin::grin::grin:

Opublikowano

Im back :decayed: na moim starym koncie :jerk:

---------- Post added at 18:48 ---------- Previous post was at 18:42 ----------

ciekawe ile wyjdzie naprawa :naughty:

w Jelczu wiadro szpachli i puszka farby:polew:

toć to Ikarus był :polew: zachodzi przy skręcie 2m :naughty:

---------- Post added at 18:50 ---------- Previous post was at 18:48 ----------

u mnie kolo na a4 b5 na tablicach z chełmna z 50 metrów chromu ma samochodzie :facepalm:

taka ciemno-granatowa?

tak 1.9 TDI

---------- Post added at 13:27 ---------- Previous post was at 12:48 ----------

panowie,lepiej pomalować w czarny mat ramkę grilla czy okleić folią ? co będzie trwalsze

obklejaj, tylko kup jakas lepsza folie, i obklej z jednego kawalku i bedzie git

no na battalionie już mi też pisali i w sumie maja racje bo jak mi się znudzi to zedrę i będzie po staremu :thumbup1:

---------- Post added at 18:53 ---------- Previous post was at 18:50 ----------

no i odprysków nie będzie :wink:

---------- Post added at 19:01 ---------- Previous post was at 18:53 ----------

czarny grill,lampki http://allegro.pl/lampy-przednie-audi-a4-b5-99-01-black-xenon-look-i2165757762.html i przód już by jakoś wyglądał :decayed:

Opublikowano

Wiśnia działaj bo Dobis nie odpuszcza i jedzie do przodu z tematem:wink:

Opublikowano
Wiśnia działaj bo Dobis nie odpuszcza i jedzie do przodu z tematem:wink:

jak na razie trochę wypolerowałem końcówkę wydechu :naughty:nawet to wygląda

---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:19 ----------

http://s2.ifotos.pl/img/308934238_rnpphxp.jpg no i trochę innych pierdołek porobiłem :polew:

Opublikowano

siema

Opublikowano

eee nie może być nie ma wgnioty i ma listwę na drzwiach:polew:

Opublikowano
eee nie może być nie ma wgnioty i ma listwę na drzwiach:polew:

wiadro szpachli,przeszedłem się po osiedlu w nocy to parę gratów wpadło :polew: no i oto efekty

---------- Post added at 19:53 ---------- Previous post was at 19:38 ----------

http://allegro.pl/lampy-diodowe-audi-a4-b5-sedan-94-00-red-smoke-led-i2196001433.html :jerk:

Opublikowano

witam mam małe pytanie trzeba coś zrobić zęby przyjechać na zlocik??

Opublikowano
witam mam małe pytanie trzeba coś zrobić zęby przyjechać na zlocik??

wystarczy tylko przyjechać :decayed:

---------- Post added at 19:58 ---------- Previous post was at 19:57 ----------

z 4 kratami piwa oczywiście

Opublikowano

Serio o tych kratach czy zart:)

Opublikowano

żartowałem z tymi browarami :embarrassed:

---------- Post added at 20:01 ---------- Previous post was at 20:00 ----------

choć reszta pewnie by się napiła :polew:

Opublikowano

No bo jak przyjadę i będzie lipa;)

dzięki jak będę miał czas to podskoczę:)

Opublikowano

:polew: nie bój się,wpadaj

---------- Post added at 20:06 ---------- Previous post was at 20:04 ----------

a tak w sumie to kiedy i gdzie teraz spot wypada? bo kalendarz coś nie ika

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.