Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ale mi się tydzień zaczął... :facepalm:

uuuuuu...gdzie ta przygoda Cię spotkała?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gdzie w Bydgoszczy znajdę kantor z w miarę przystępnymi cenami? wszyscy reklamują się jako "najtańsi", a tacy wcale nie są.. podobno na dworcu PKS jest w miarę OK?

Opublikowano

:bry:

ale mi się tydzień zaczął... :facepalm:

uuuuuu...gdzie ta przygoda Cię spotkała?

w Wielkim Konopacie przed Świeciem..TIR najpierw zwalniał, nagle się zatrzymał i zaczął cofać..:facepalm:

Opublikowano
:kwasny::kwasny::kwasny: szkody całkowitej pewnie nie będzie, co?
Opublikowano

:bry:w końcu mi neta naprawili :banan:całe 5 dni bez okna na świat :polew:

Opublikowano

trejdoo.com ja tam wymieniam i jestem zadowolony :) a co do felg to dałem na widok 95 jedna felge wyprostuje i dospawa głebsze rysy no i piecowo za 800pln mam nadzieje ze ładnie zrobi

Opublikowano
:bry:
ale mi się tydzień zaczął... :facepalm:

uuuuuu...gdzie ta przygoda Cię spotkała?

w Wielkim Konopacie przed Świeciem..TIR najpierw zwalniał, nagle się zatrzymał i zaczął cofać..:facepalm:

ja jebe...co za talent

Opublikowano
:siema:

ale mi się tydzień zaczął... :facepalm:

ale się wpasowałeś :whistling:

Opublikowano
:kwasny::kwasny::kwasny: szkody całkowitej pewnie nie będzie, co?

okaże się w piątek co powiedzą, ciekawe co będzie po otwarciu maski jak na razie stoi na placu u mechanika i poczekamy na oględziny

Opublikowano

Bry wieczór :hi:

Cześć Bartek

Opublikowano
:siema: co tam słychać, kupiłeś już coś? :wink:
Opublikowano

ta... rower kupił :grin:

Opublikowano
:siema: co tam słychać, kupiłeś już coś? :wink:

a po staremu , z tym co chcę kupić to ciężko póki co się wstrzymałem ale kupić cosik kupiłem :wink4:

:polew::polew:

rometwigry3.jpg

Opublikowano

WIGRY 3 w wersji S-line :polew: wpadaj na spota przewieziesz nas :polew:

Opublikowano
WIGRY 3 w wersji S-line :polew: wpadaj na spota przewieziesz nas :polew:

wpadnę wpadnę Jędrek zamówił jako pierwszy jazdę testową :grin:

a tak poważnie to kupiłem :

.

.

.

.

.

ER-kę

erka.jpg

Opublikowano

no ja na Wigry czekam :kox::kox::kox::kox: Piotrek tak w ogóle to dawno się nie widzieliśmy :kwasny:

Opublikowano

to WIGRY obudowane całkiem całkiem :decayed: jakich pakietów to teraz nie wymyślą... :polew:

Opublikowano
no ja na Wigry czekam :kox::kox::kox::kox: Piotrek tak w ogóle to dawno się nie widzieliśmy :kwasny:

Dawno się nie widzieliśmy Panie masz rację ale nie ma kiedy zbytnio sam wiesz jak jest

jak tam A5 śmga cacy ?

jeszcze jeden zakup zrobiłem ale moja nim jeździ :D oo takie cudo

img001ee.jpg

img007yea.jpg

dodam że felgi ręcznie polerowane jak i 18" w mojej byłej B6 :wink:

Opublikowano

Wigry 3 to już prawdziwy cult :D

Opublikowano
no ja na Wigry czekam :kox::kox::kox::kox: Piotrek tak w ogóle to dawno się nie widzieliśmy :kwasny:

Dawno się nie widzieliśmy Panie masz rację ale nie ma kiedy zbytnio sam wiesz jak jest

jak tam A5 śmga cacy ?

śmiga, śmiga. niezawodne póki co :good: może niedługo Cię odwiedzę jak będę jechał do Wawy na program :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.