Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema: zabawki doszły :dancing:

załóż wątek tego peta i tam się chwal :cool1:

już dawno założyłem złamasie :pali:

:shock3:

ide tam nasmarować .... lepiej zamknij wątek :polew:

toć już w nim pisałeś z pół roku temu :doh: no ale w tym wieku zdarza się już zapominać :grin:

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ----------

Dropson te dwie audi a3 i a4b6 chyba 3 zdjęcia wczoraj widziałem w CSW :naughty: z naklejkami VW mania na pół tylnej szyby

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ta a3 byla jak byly robione te fotki na zamku

Opublikowano

ogólnie dużo vw i audi odpicowanych po Świeciu jeździ :naughty: aha jak by ktoś coś potrzebował typu rost style mam sodownice w robocie :naughty: właśnie skończyłem wczoraj sodować ROLLS-ROYCE z 67 roku

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ----------

a wcześniej PORSCHE z 63 roku :naughty:

---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

Renovatio - Piaskowanie, szkiełkowanie, śrutowanie, sodowanie, hydropiaskowanie!

Opublikowano

:bry:

ale nasmarowaliscie :decayed: pozdrowienia z Londynu, kiepsko tu z wifi.. Jutro Amsterdam i w pniedzialek Madryt... Moze tam bedzie lepiej

Opublikowano
:bry: auto kupione :banan:
Opublikowano

daj fotki....

Opublikowano

20120805467.jpg

<br /><br />

jutro zrobię zdjęcia do oklejania i firmówka gotowa:banan:

Opublikowano

dach na czarno :kox:

Opublikowano

zobaczymy jaki projekt będzie i jaka kasa :wink: ale chyba fela od omegi w 17'' wpadnie może nawet czarna :whistling:

Opublikowano

jak mowisz o tych felgach takich podobnych do fat five z audi do dobry wybor...

Opublikowano

dokładnie te :decayed:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Czemu nie caddy?:thumbdown:

Opublikowano
Czemu nie caddy?:thumbdown:

same peciory co ogladalem :facepalm:

Opublikowano

panowie i panie w zwiazku z tym ze forum padlo i z dzisiejszego spota nic nie wyszlo proponuje spota:

10 sierpnia (najblizszy piatek) Torun UMK (moze byc tez pip) godzina 20

oczywiscie godzine mozemy dostosowac do innych....

Opublikowano

ArturB6 ustrzelony w sobotę w Stopce na rybkach :D

Jak poszło?

Opublikowano
panowie i panie w zwiazku z tym ze forum padlo i z dzisiejszego spota nic nie wyszlo proponuje spota:

10 sierpnia (najblizszy piatek) Torun UMK (moze byc tez pip) godzina 20

oczywiscie godzine mozemy dostosowac do innych....

top lista lista :kox:

1. bula

2. ...

Opublikowano

top lista lista :kox:

1. bula

2. dropsone

Opublikowano
http://s14.postimage.org/lgy2q5pfh/20120805467.jpg

<br /><br />

jutro zrobię zdjęcia do oklejania i firmówka gotowa:banan:

całkiem całkiem wygląda na drodze jak na opla :naughty:

Opublikowano

Wiśnia nie szczuj mnie więcej na autostradzie :grin:

Pozdro :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.