Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko :kawa:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Maybach i nowe Camaro ustrzelone na Kamiennej :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk:

Opublikowano
:bry: kto w Świeciu pomyka A4 B6 srebrnym w Avancie z klubowymi ramkami i się tak tu ukrywa? :whistling:
Opublikowano
:bry: kto w Świeciu pomyka A4 B6 srebrnym w Avancie z klubowymi ramkami i się tak tu ukrywa? :whistling:

ja jeszcze nie widziałem ;)

Opublikowano

ja dziś byłem w Brico i w sumie obok mnie ktoś tym stanął, a ramki się od razu rzucają w oczy jak ktoś wie o co chodzi :decayed:

Opublikowano

do Vectry zakładaj ramki :decayed: jak dorwę drugą to chyba też założę klubowe :wink:

Opublikowano

Jędrek to zamawiamy 3 i się podzielimy, jedna paczka to mniejsze ryzyko uszkodzeń :wink: wlepa "Hand wash only" już na aucie :kox:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Siemka :kawa:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ----------

dobis1 zabawka dobra :decayed: mała a skowyrna :jerk:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ----------

dobis1 zabawka dobra :decayed: mała a skowyrna :jerk:

:kox:

Opublikowano

może się ścigniemy wieczorem? tylko jakąś ładną prostą trzeba by znaleźć :naughty:

Opublikowano
może się ścigniemy wieczorem? tylko jakąś ładną prostą trzeba by znaleźć :naughty:

po 22 bo żona musi po pracy rundkę po mieście zrobić V-TEC-iem :grin:

Opublikowano
może się ścigniemy wieczorem? tylko jakąś ładną prostą trzeba by znaleźć :naughty:

po 22 bo żona musi po pracy rundkę po mieście zrobić V-TEC-iem :grin:

no spoko,to jedź z nią po lansujemy się pod BP :naughty:

Opublikowano

:bry:

---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ----------

chłopy o której będziecie na BP? Może podlecę "Białą Strzałą" :polew:

Opublikowano
:bry:

---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ----------

chłopy o której będziecie na BP? Może podlecę "Białą Strzałą" :polew:

ale tylko w deresach :polew:

Opublikowano
:bry:

---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ----------

chłopy o której będziecie na BP? Może podlecę "Białą Strzałą" :polew:

ale tylko w deresach :polew:

spoko :decayed: będą takie wyjściowe z ortalionu, jak lans to lans :polew:

Opublikowano

dobis1 już sie chyba pindrzy bo wisi i wisi i się nie odzywa :naughty:

Opublikowano
dobis1 już sie chyba pindrzy bo wisi i wisi i się nie odzywa :naughty:

zgadamy się innym razem bo trochę trzeba podremontować japończyka na takie schadzki :whistling:

W następnym tyg wezmę się za rozrząd bo strach V-TEC-a załączać :kwasny: i oliwkę mu wlejemy jakąś pożądną :decayed:

Opublikowano
:bry:

---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ----------

chłopy o której będziecie na BP? Może podlecę "Białą Strzałą" :polew:

o jakim BP piszecie? ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.