Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:thumbup:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
GRATULUJE!!!!

PAnowie i Panie róby w tym terminie spota i walimy do INA!!

A w temacie Zuzka-Karol :brawo: na wesele szpaler z audiczek murowany :wink4:

yhym, yhym :)

Każdego kto będzie miał czas i chęci żeby się pojawić zapraszamy, będziemy zaszczyceni :)

Opublikowano

Gratulacje :wink:

Opublikowano

:hi:Gratulacje

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

jak ja sobie poradzę z taką popularnością :polew: a do Torunia mogę jechać w sumie zależy jaka pogoda będzie

Opublikowano
do Torunia mogę jechać w sumie zależy jaka pogoda będzie
na Toruń jest taka mobilizacja w klubach że Chojnice to był spontan w porównaniu do tego ile tam będzie aut .... na lotnisku :naughty:
Opublikowano
do Torunia mogę jechać w sumie zależy jaka pogoda będzie
na Toruń jest taka mobilizacja w klubach że Chojnice to był spontan w porównaniu do tego ile tam będzie aut .... na lotnisku :naughty:

muszę sobie wbić w telefon żebym znowu na kacu nie był :facepalm:

Opublikowano

:hi:

Zuza, Karoluss - Gratulacje!

Opublikowano

:bry:

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

robimy jutro jakiegoś spota? Będzie miał ktoś ze sobą kabel? Osła trzeba zdiagnozować..:kwasny:

Opublikowano

Ja jestem za spitem, dawno Was nie widzialem :decayed:

Opublikowano
:bry:

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

robimy jutro jakiegoś spota? Będzie miał ktoś ze sobą kabel? Osła trzeba zdiagnozować..:kwasny:

Bartek daleko do mnie nie masz :whistling:

Opublikowano
:bry:

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

robimy jutro jakiegoś spota? Będzie miał ktoś ze sobą kabel? Osła trzeba zdiagnozować..:kwasny:

Bartek daleko do mnie nie masz :whistling:

wiem Grześ, ale Osła trzeba przewietrzyć przy okazji, bo tygodniowo teraz robi 30km :facepalm: będę miał Twoją propozycję na uwadze, dzięki :hi:

Opublikowano

ja tez z checia podjade bo tez dawno mnie nie bylo no i mam wolne :decayed:

tylko napiszcie gdzie i o ktorej

Opublikowano
ja tez z checia podjade bo tez dawno mnie nie bylo no i mam wolne :decayed:

tylko napiszcie gdzie i o ktorej

hehe wróciła ze zlotu BMW i wielki fan Audi znowu :polew:

jakby kto chciał foty z Torunia:

ImageShack Album - 99 images

Opublikowano
:hi: jakiś spot dziś planowany?
Opublikowano
:siema: ja na spot mogę podlecieć, tylko muszę sobie kierowcę załatwić, bo trochę głowa boli :facepalm: chyba ciśnienie się zmienia :polew:
Opublikowano

zmienia zmienia.... tez to czuje...

Opublikowano

to co robimy coś? Kto podleci?

Opublikowano

:siema:

ja z chęcią

Opublikowano

:siema:

ja też podlecę.. do 16-17 będę już w pełnej dyspozycji :grin:

Opublikowano

No to jak już to 17 łuczniczka chyba, że będzie padać to tesco. Jak będą jakieś zmiany to poproszę o sms :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.