Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mi się dziś połamała góra rurki (tej w którą wchodzi bagnet):facepalm: bawił się ktoś kiedyś w wymianę takiego badziewia?

grosze kosztuje.... podgrzej końcówkę plastiku i troszkę nasmaruj i wejdzie jak w mokrą pi........:decayed:

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

tak,ja w gordonie za 4 zł dostępna :naughty: dobis wie coś w tym temacie :decayed:

---------- Post dopisany at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany at 01:49 ----------

a nie,Grześ kupował :doh:

:decayed:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
mi się dziś połamała góra rurki (tej w którą wchodzi bagnet):facepalm: bawił się ktoś kiedyś w wymianę takiego badziewia?

grosze kosztuje.... podgrzej końcówkę plastiku i troszkę nasmaruj i wejdzie jak w mokrą pi........:decayed:

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

tak,ja w gordonie za 4 zł dostępna :naughty: dobis wie coś w tym temacie :decayed:

---------- Post dopisany at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany at 01:49 ----------

a nie,Grześ kupował :doh:

:decayed:

wpadł byś na flache a nie się szczerzysz :whistling:

Opublikowano
mi się dziś połamała góra rurki (tej w którą wchodzi bagnet):facepalm: bawił się ktoś kiedyś w wymianę takiego badziewia?

grosze kosztuje.... podgrzej końcówkę plastiku i troszkę nasmaruj i wejdzie jak w mokrą pi........:decayed:

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

tak,ja w gordonie za 4 zł dostępna :naughty: dobis wie coś w tym temacie :decayed:

---------- Post dopisany at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany at 01:49 ----------

a nie,Grześ kupował :doh:

:decayed:

wpadł byś na flache a nie się szczerzysz :whistling:

przecież wiesz że jestem wrogiem alkoholu :grin:

Opublikowano
mi się dziś połamała góra rurki (tej w którą wchodzi bagnet):facepalm: bawił się ktoś kiedyś w wymianę takiego badziewia?

grosze kosztuje.... podgrzej końcówkę plastiku i troszkę nasmaruj i wejdzie jak w mokrą pi........:decayed:

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

tak,ja w gordonie za 4 zł dostępna :naughty: dobis wie coś w tym temacie :decayed:

---------- Post dopisany at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany at 01:49 ----------

a nie,Grześ kupował :doh:

:decayed:

wpadł byś na flache a nie się szczerzysz :whistling:

przecież wiesz że jestem wrogiem alkoholu :grin:

raz kiedyś nie zaszkodzi :wink:

Opublikowano
mi się dziś połamała góra rurki (tej w którą wchodzi bagnet):facepalm: bawił się ktoś kiedyś w wymianę takiego badziewia?

grosze kosztuje.... podgrzej końcówkę plastiku i troszkę nasmaruj i wejdzie jak w mokrą pi........:decayed:

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

tak,ja w gordonie za 4 zł dostępna :naughty: dobis wie coś w tym temacie :decayed:

---------- Post dopisany at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany at 01:49 ----------

a nie,Grześ kupował :doh:

:decayed:

wpadł byś na flache a nie się szczerzysz :whistling:

przecież wiesz że jestem wrogiem alkoholu :grin:

raz kiedyś nie zaszkodzi :wink:

Kusiciel znowu kusi. W Polo ma zniżkę za przyprowadzanie klientów do monopolu

Opublikowano

:siema: chopy ma ktoś może zbędną końcówkę tłumika ( tłumik końcowy )najlepiej od diesla ta zagięta dwururka

na szrocie liczą sobie jak za cały tłumik końcowy

Opublikowano
mi się dziś połamała góra rurki (tej w którą wchodzi bagnet):facepalm: bawił się ktoś kiedyś w wymianę takiego badziewia?

grosze kosztuje.... podgrzej końcówkę plastiku i troszkę nasmaruj i wejdzie jak w mokrą pi........:decayed:

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

tak,ja w gordonie za 4 zł dostępna :naughty: dobis wie coś w tym temacie :decayed:

---------- Post dopisany at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany at 01:49 ----------

a nie,Grześ kupował :doh:

:decayed:

wpadł byś na flache a nie się szczerzysz :whistling:

przecież wiesz że jestem wrogiem alkoholu :grin:

raz kiedyś nie zaszkodzi :wink:

Kusiciel znowu kusi. W Polo ma zniżkę za przyprowadzanie klientów do monopolu

odzywa się abstynent :polew:

Opublikowano
mi się dziś połamała góra rurki (tej w którą wchodzi bagnet):facepalm: bawił się ktoś kiedyś w wymianę takiego badziewia?

grosze kosztuje.... podgrzej końcówkę plastiku i troszkę nasmaruj i wejdzie jak w mokrą pi........:decayed:

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

tak,ja w gordonie za 4 zł dostępna :naughty: dobis wie coś w tym temacie :decayed:

---------- Post dopisany at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany at 01:49 ----------

a nie,Grześ kupował :doh:

:decayed:

wpadł byś na flache a nie się szczerzysz :whistling:

przecież wiesz że jestem wrogiem alkoholu :grin:

raz kiedyś nie zaszkodzi :wink:

Kusiciel znowu kusi. W Polo ma zniżkę za przyprowadzanie klientów do monopolu

odzywa się abstynent :polew:

Widziałeś mnie kiedy pijanego?? :doh:

Opublikowano
:polew: w zyciu
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemka!

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:

:hi:

co nie podjechałeś :naughty: ?

Opublikowano
:siema:

:hi:

co nie podjechałeś :naughty: ?

Przepraszam, ale byłem zawalony pracą na niedzielną imprezę :facepalm: miałem do Ciebie dzwonić, ale niedziela jest dla ludzi :wink:

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano

Reniu w piatek 20 na umk? ktos jeszcze moze chetny :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.