Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:sprawdziłem sobie spalanie i wyszło 11,2 :dancing: jazda typowe miasto odpalanie gaszenie itp praktycznie motor zimny

to podobnie jak mi, ostatnio mi wyszło tylko w mieście na krótkich dystansach 12,2 :decayed:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:sprawdziłem sobie spalanie i wyszło 11,2 :dancing: jazda typowe miasto odpalanie gaszenie itp praktycznie motor zimny

to podobnie jak mi, ostatnio mi wyszło tylko w mieście na krótkich dystansach 12,2 :decayed:

norma w trasie będzie lepiej :gicior: a teraz wiadomo chłodne dni i te sprawy ......

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

ja już też założyłem zimówki Nowe Audi | bebzol.com

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

ja już też założyłem zimówki Nowe Audi | bebzol.com

dobre :gicior:

Opublikowano

:siema:

ja zimówki w poniedziałek zakładam pózniej może zbraknąć czasu hehe :decayed:

a właśnie wróciłam z przeglądu no i trochę się uzbierało do wymiany i dowiedziałam się że od 8 pażdziernika wszedł nowy przepis na koła teoretycznie nie powinnam jeżdzic na moich 18 bo nie wolno na takich tylko 15 i 16 oszaleli juz do reszty :wallbash:

Opublikowano
:siema:

ja zimówki w poniedziałek zakładam pózniej może zbraknąć czasu hehe :decayed:

a właśnie wróciłam z przeglądu no i trochę się uzbierało do wymiany i dowiedziałam się że od 8 pażdziernika wszedł nowy przepis na koła teoretycznie nie powinnam jeżdzic na moich 18 bo nie wolno na takich tylko 15 i 16 oszaleli juz do reszty :wallbash:

haha, chyba ich głowa boli.. do mojego auta przewidziane jest minimum 17, to co? mam sprzedać auto? :facepalm:

Opublikowano
:siema:

ja zimówki w poniedziałek zakładam pózniej może zbraknąć czasu hehe :decayed:

a właśnie wróciłam z przeglądu no i trochę się uzbierało do wymiany i dowiedziałam się że od 8 pażdziernika wszedł nowy przepis na koła teoretycznie nie powinnam jeżdzic na moich 18 bo nie wolno na takich tylko 15 i 16 oszaleli juz do reszty :wallbash:

gdzie to wyczytałaś?

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ----------

ja muszę jeszcze płyn w chłodnicy wymienić na zimowy :facepalm:

Opublikowano

pier**l to... dawaj auto w dol i bedie oki :)

Opublikowano

jak będe chciał to sobie gąsienice założe na 20" i w d*pie będe miał ustawy :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi::kawa:

Naciapane z mojego Galaxy S II

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

odnośnie rozmiaru kół to pewnie przepis wszedł dlatego, że straż miejska nie ma blokad większych niż na 17" podobno :whistling:

Opublikowano
:bry:

odnośnie rozmiaru kół to pewnie przepis wszedł dlatego, że straż miejska nie ma blokad większych niż na 17" podobno :whistling:

:hi: ich problem :grin:

a swoją drogą ile czeka nas kierowców takich debilnych pomysłów ??? :mysli::mysli::mysli:

Opublikowano

jaka tu zamuła ostatnio :facepalm:

Opublikowano

WIŚNIA jak dobrze pójdzie to dzisiaj pijemy !! :naughty:

Opublikowano
WIŚNIA jak dobrze pójdzie to dzisiaj pijemy !! :naughty:

tak jak ostatnio? :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

1351335809_bpwu24_600.jpg

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

WIŚNIA jak dobrze pójdzie to dzisiaj pijemy !! :naughty:

już wiem dlaczego :naughty: GRATULACJE!! w końcu się syna doczekałeś, kiedy pępkowe :drunk::drunk:to może na przyszły rok u mnie:polew:

Opublikowano

Yoł!

Wracając jeszcze do Batmobila śmigającego po csw, dystansiki ma w pytkę xD

b6bb90e83854dbc2m.jpg

a90ab049902e734am.jpg

58d54172731bcd25m.jpg

Opublikowano
WIŚNIA jak dobrze pójdzie to dzisiaj pijemy !! :naughty:

tak jak ostatnio? :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201210/1351335809_bpwu24_600.jpg

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

WIŚNIA jak dobrze pójdzie to dzisiaj pijemy !! :naughty:

już wiem dlaczego :naughty: GRATULACJE!! w końcu się syna doczekałeś, kiedy pępkowe :drunk::drunk:to może na przyszły rok u mnie:polew:

Pępkowe w najbliższym czasie :wink: Tylko miejscówki brak :facepalm: Będę musiał się do Magdy uśmiechnąć to może udostępni metraż :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.