Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

Panowie kto od nas ma rejestracje CB 3309J bo auto wyglądało mi na Re...??

Wiśnia pozdro z Błonia :decayed:

:decayed: u babci pod blokiem

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie marudź. do 18 dojdziesz do siebie :decayed:

spoko spoko mam nadzieję, że tak..:decayed:

Opublikowano
ja też na pewno ostatni spot na letnich :facepalm: 17 Tesco? chyba, że pojedziemy do koleżanki Kasi pod WSB :decayed:

te lampy mnie zrujnują :facepalm: dopiero teraz z Grześkiem (WRC) doszliśmy do tego jakie wtyczki do tego badziewia kupić :facepalm::facepalm::facepalm:

a koleżanka Kasia nie krążyła koło nas na ostatnim spocie w CSW? Tą zglebioną b5z czarnymi szybami :eusathink:

Opublikowano

nie, to nie ona

Opublikowano

dzięki za spot, było bardzo miło jak zawsze :decayed:

Opublikowano

dzieki za spota...Dropson zaslepki ma juz Jedrek

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dzięki za spota :hi:

Opublikowano

Również dzięki za spota Wszystkim obecnym :hi:

Opublikowano

Artur wielkie dzieki! Jedrek PW

Opublikowano

siemka kiedy macie teraz kolejnego spocika bo chetnie bym wpadl

Opublikowano

z tego co było pisane to chyba w przyszłym tygodniu :decayed:

Opublikowano

Lukasz jak Ci pasuje to ja bede jechal.... mozemy jechac razem, zadzwonie tez do krzycha.... moze tez sie przejedzie...

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

atym czasem z atk....

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

:kox::kox::kox::naughty:

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

Kujawsko Pomorski Klub Audi - Zakończenie sezonu 2012 - YouTube

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

:banan:

Opublikowano

nawet mój paździoch się załapał :banan: Przemek, Twój to prawie cały czas jest :decayed:

Opublikowano

ale ja zem tylko stal.... :decayed:

Opublikowano

Mój Osioł też jest i kawałek Viktorii z wcześniejszego spotu :naughty: ja bym był za tym żeby tam jechać w piątek :naughty:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

ale ja zem tylko stal.... :decayed:

kawałek jechałeś potwierdzone na taśmie VHS :grin:

Opublikowano

:wink:

ja mysle ze jak da rade to bede w piatek na umk, w sobote gdzies tam tez podjade i w niedziele na spocie....

Opublikowano

ja pewnie jutro/pojutrze wrzucę te nieszczęsne zimówki :facepalm: no i przy okazji muszą mi naprawić jedną 19tkę bo od tygodnia jeżdżę ze śrubą w oponie :grin:

Opublikowano

no ja tez musze juz w tym tygodniu podkrecic gwint i zalozyc zimowki :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.