Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a może byśmy się spotkali tak, jak w zeszłym roku? najpierw pod tesco na pogaduchy, a później jakaś pizza?

Opublikowano
a może byśmy się spotkali tak, jak w zeszłym roku? najpierw pod tesco na pogaduchy, a później jakaś pizza?

jeśli w ten weekend to ja się pisze :decayed:

Opublikowano
:siema:

tak w ogóle to w piątek widziałem byłą B5 Manny'ego, już za kierownicą nowy właściciel. jechał na Zamczysku :decayed:

no będziesz ją widywał często w fordonie bo to mój kumpel kupił

witaj sąsiedzie :naughty: odkopał byś samochód :facepalm:

hehe a gdzie Ty tu koło mnie mieszkasz??

koło szkoły :decayed: tam gdzie się kiedyś widzieliśmy jak z psem szedłeś

Opublikowano

B6 śmiga jak ta lala :polew:

Problem prosty jak budowa cepa, wypadło mocowanie klapy gaszącej i cały czas była opuszczona :polew:

Przy diagnozie niestety ułamał się prowadnik bagnetu delikatnie, ale jutro będzie ogarnięte :naughty:

Dropson PW ;)

Opublikowano
B6 śmiga jak ta lala :polew:

Problem prosty jak budowa cepa, wypadło mocowanie klapy gaszącej i cały czas była opuszczona :polew:

Przy diagnozie niestety ułamał się króciec filtra paliwa delikatnie, ale jutro będzie ogarnięte :naughty:

Dropson PW ;)

w razie czego uslugi kurierskie "jedrekx" Bydg-Trn w poniedziałek będą dostępne :grin:

Opublikowano

odbierz mi koszulke :decayed:

Opublikowano
B6 śmiga jak ta lala :polew:

Problem prosty jak budowa cepa, wypadło mocowanie klapy gaszącej i cały czas była opuszczona :polew:

Przy diagnozie niestety ułamał się króciec filtra paliwa delikatnie, ale jutro będzie ogarnięte :naughty:

Dropson PW ;)

w razie czego uslugi kurierskie "jedrekx" Bydg-Trn w poniedziałek będą dostępne :grin:

mam kanapę do przewiezienia :naughty:

Opublikowano
odbierz mi koszulke :decayed:

w piątek na pewno mi się nie uda bo będę wracał z Wawki, ale postaram się umówić żeby w weekend odebrać :wink:

B6 śmiga jak ta lala :polew:

Problem prosty jak budowa cepa, wypadło mocowanie klapy gaszącej i cały czas była opuszczona :polew:

Przy diagnozie niestety ułamał się króciec filtra paliwa delikatnie, ale jutro będzie ogarnięte :naughty:

Dropson PW ;)

w razie czego uslugi kurierskie "jedrekx" Bydg-Trn w poniedziałek będą dostępne :grin:

mam kanapę do przewiezienia :naughty:

do A5 mi kanapa nie wejdzie :facepalm::thumbdown::decayed:

Opublikowano
odbierz mi koszulke :decayed:

w piątek na pewno mi się nie uda bo będę wracał z Wawki, ale postaram się umówić żeby w weekend odebrać :wink:

B6 śmiga jak ta lala :polew:

Problem prosty jak budowa cepa, wypadło mocowanie klapy gaszącej i cały czas była opuszczona :polew:

Przy diagnozie niestety ułamał się króciec filtra paliwa delikatnie, ale jutro będzie ogarnięte :naughty:

Dropson PW ;)

w razie czego uslugi kurierskie "jedrekx" Bydg-Trn w poniedziałek będą dostępne :grin:

mam kanapę do przewiezienia :naughty:

do A5 mi kanapa nie wejdzie :facepalm::thumbdown::decayed:

wiem,żartowałem :grin:

Opublikowano

ale jak wyłożysz mi na paliwo to możemy Transporterem przewieźć :decayed:

Opublikowano

Siemka :kawa:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

a orientujecie się czy te żółte radary robią też zdjęcia z tyłu auta?

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.