Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Artur i Andrzej już pojechali. jeszcze raz dzięki za wizytę! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

nie było, Winczako tylko do mnie jeszcze podjechał przy okazji bo był w Bydgoszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur i Andrzej już pojechali. jeszcze raz dzięki za wizytę! :hi:

No powiem Ci Pane ,że zawartość garażu :kox: , furmanka od winczako :jerk: ,odejścia masakryczne :slina:

Dzięki bardzo za gościnę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w ogóle to Newman dzisiaj namierzony na Fordońskiej pomiędzy 11, a 12. jechałem Miniakiem, ale pewnie mnie nie widziałeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko...

Mieliśmy się zameldować ....no więc ja już w domu ,a Andrzej za jakieś 15 min też będzie.....dzięki Jędruś raz jeszcze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że dotarliście cali i zdrowi, to ja dziękuję za odwiedziny! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Andrzej miał wene na testowanie nowego programu i gdyby nie postoje to 4h drogi by było ...:wink: tyle na fisie miał u mnie jak wysiadałem.

Zapraszamy do siebie....mamy równie pięknie malownicze rejony....tyle ,że z widokiem na liczne kopalnie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Andrzej miał wene na testowanie nowego programu i gdyby nie postoje to 4h drogi by było ...:wink: tyle na fisie miał u mnie jak wysiadałem.

Zapraszamy do siebie....mamy równie pięknie malownicze rejony....tyle ,że z widokiem na liczne kopalnie :grin:

to po tonie węgla na pamiątkę będzie ? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki, dzięki za spotttkanie ;) Miło było poznać nowe (dla mnie) twarze i odwiedzic Jędrka ;):wink:

Fura nahałasowała, ale tylko na lpg. Temat "bujania budą" ktory przyznam po raz pierwszy pojawił sie przy kolegach (az wstyd ... ;( ), po przelaczeniu z lpg na pb, został rozwiązany migiem. Głównym problemem były rozjechane "stare"mapy lpg, na "nowych" mapach pb. Kłócily się - jak to baby !:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No Andrzej miał wene na testowanie nowego programu i gdyby nie postoje to 4h drogi by było ...:wink: tyle na fisie miał u mnie jak wysiadałem.

Zapraszamy do siebie....mamy równie pięknie malownicze rejony....tyle ,że z widokiem na liczne kopalnie :grin:

to po tonie węgla na pamiątkę będzie ? :grin:

byłaby bida do byle hebelka to wrzucić :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 08:40 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ----------

chlopaki, dzięki za spotttkanie ;) Miło było poznać nowe (dla mnie) twarze i odwiedzic Jędrka ;):wink:

Fura nahałasowała, ale tylko na lpg. Temat "bujania budą" ktory przyznam po raz pierwszy pojawił sie przy kolegach (az wstyd ... ;( ), po przelaczeniu z lpg na pb, został rozwiązany migiem. Głównym problemem były rozjechane "stare"mapy lpg, na "nowych" mapach pb. Kłócily się - jak to baby !:kox:

no tak trochę lipnie wyglądały odejścia stadniny co masz pod maską:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

:decayed:

zrobiłbym coś z tym na Twoim miejscu by Cię jakiś pobrojony afn ,czy avf nie objechał :decayed::wink::wink:

---------- Post dopisany at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ----------

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::wink:

---------- Post dopisany at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany at 08:41 ----------

:hi:
:siema:

Wy się zdzwaniacie jak macie zamiar rzucić kapelonem ?????? :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

synchronizacja całkiem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Dzięki pany za miłe spotkanie :wink::decayed: jedrzej dzięki za powitanie te kwiaty i orkiestra były nie potrzebne :wink::thumbup: Paweł odejście twojej furu to jest miazga :shock3: ogólnie za***iście fajni z was ludzie , tylko straszne niedbaluchy :grin::decayed: co jeden to większy syf w autku :facepalm::grin::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem ,że nie wytrzyma i to napisze....:doh:

:grin:

---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

....nie patrzcie na co on pisze.............całą drogę w kapciach szmacianych jechał ,a ja na boso bo mi nie pozwolił gumowych dywaników pobrudzić :facepalm::polew:

---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ----------

:hi: Dzięki pany za miłe spotkanie :wink::decayed:jedrzej dzięki za powitanie te kwiaty i orkiestra były nie potrzebne :wink::thumbup: Paweł odejście twojej furu to jest miazga :shock3: ogólnie za***iście fajni z was ludzie , tylko straszne niedbaluchy :grin::decayed: co jeden to większy syf w autku :facepalm::grin::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

musisz być wydupany po trasie jak koń po westernie :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem ,że nie wytrzyma i to napisze....:doh:

:grin:

---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

....nie patrzcie na co on pisze.............całą drogę w kapciach szmacianych jechał ,a ja na boso bo mi nie pozwolił gumowych dywaników pobrudzić :facepalm::polew:

---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ----------

:hi: Dzięki pany za miłe spotkanie :wink::decayed:jedrzej dzięki za powitanie te kwiaty i orkiestra były nie potrzebne :wink::thumbup: Paweł odejście twojej furu to jest miazga :shock3: ogólnie za***iście fajni z was ludzie , tylko straszne niedbaluchy :grin::decayed: co jeden to większy syf w autku :facepalm::grin::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

musisz być wydupany po trasie jak koń po westernie :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:grin::grin: jakość daje rade :decayed: urlop wziołem :wink: ida autko umyć :sick3: Arturo dzięki za miłe towarzystwo :wink::decayed: tylko czemu cie musze tak długo znosić :grin::polew::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak długo ? Ja Ci już gadałem .....coś Ci to tak do końca po tej korekcie nie bangla :wink:

Jakbym Cie nie namówił na gonienie tego allroada c6 to byśmy jeszcze kulali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się zdzwaniacie jak macie zamiar rzucić kapelonem ?????? :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

synchronizacja całkiem :good:

tak jakoś :grin::decayed:

ogólnie za***iście fajni z was ludzie , tylko straszne niedbaluchy :grin::decayed: co jeden to większy syf w autku :facepalm::grin::polew:

:embarrassed::embarrassed::embarrassed:

dzięki za odwiedziny! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak długo ? Ja Ci już gadałem .....coś Ci to tak do końca po tej korekcie nie bangla :wink:

Jakbym Cie nie namówił na gonienie tego allroada c6 to byśmy jeszcze kulali :decayed:

:grin: nie pitol :wink: pewnie gościu sie zdziwił że 2 litrowy klekot robi znim co chce :polew::polew: juz je pewnie w Aso że mu to nie jedzie :grin::grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...