Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

Reniu najlepszego :drinks:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry: W końcu po kilku dniach nieobecności jest coś do poczytania w wątku, a nie tylko kapelusze :decayed: ja w czwartek byłem w trasie niestety i nie dało rady co innego po 16-tej :facepalm:

Reniu Najlepszego!!! :drunk:

Opublikowano

:hi:

wszystkiego najlepszego Reniu! :drinks:

Opublikowano

GT - to Geofizyka, ale podobnie sie stało, niestety poobcinali stawki wyjazdowe, diety a czas wyjazdów wydłużyli. Więc problem ten sam, ludzie fajni, wyjazdy też ale nie opłaca się.

hymmmm Witaj .Nie wiem co to GT,ale odpowiem gdzie pracowałem.Kiedys pracowałem w firmie MIks,czyli Mirosław Gil,ale to juz przeszłość którą do jakiegoś czasu miło wspominam a pózniej żal ogromny,obcięcie stawek za wyjazdy i delegacje.Spadek o około 50% ,więc odzszedłem,nie będę jezdził za granicę z ludzmi za 100 zł za dzień.
Opublikowano

Jędrek widziany w Dolnej Grupie około 13.

Opublikowano

prawda, prawda, ale Ciebie nie widziałem. za to widziałem brata Buły w Trzeciewcu koło 12:45

Opublikowano

Ja jechałem Volvem FM-ką do drewna, mijaliśmy się przed światłami

Opublikowano

trzeba było zagadać na CB :decayed:

Opublikowano

Chciałem wołać ale nie zauważyłem u Ciebie anteny

Opublikowano

Paweł zdrówka i najlepszego :drinks:

Opublikowano
Chciałem wołać ale nie zauważyłem u Ciebie anteny

na klapie z prawej strony wozi :wink:

edit: na klapie

Opublikowano

jak dobrze pamięta :grin::decayed:

Opublikowano

pytaj :naughty::decayed:

Opublikowano

w ogóle miałem coś drobnego dla Was i zapomniałem dać :facepalm: do Bukowiny muszę zabrać i Ci przekażę :naughty:

Opublikowano

małe ,zgrabne schowane pod plandeką ???????????? :slina:

:thumbup::notworthy::nose::ok2::yeah::yeee::pali::oklasky::brawo::thumbup1::cool::kox::jerk::wink::decayed:

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

Brachol się nie wkurzy ?????????? :decayed:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

zayebisty gest :grin:

Opublikowano
prawda, prawda, ale Ciebie nie widziałem. za to widziałem brata Buły w Trzeciewcu koło 12:45

tak zgadza się jechał do Bydgoszczy :decayed:

Opublikowano
małe ,zgrabne schowane pod plandeką ???????????? :slina:

:thumbup::notworthy::nose::ok2::yeah::yeee::pali::oklasky::brawo::thumbup1::cool::kox::jerk::wink::decayed:

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

Brachol się nie wkurzy ?????????? :decayed:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

zayebisty gest :grin:

Upominek to prawie porsche :grin:

Opublikowano

dobra, dobra, ide spac :decayed:

---------- Post dopisany at 02:12 ---------- Poprzedni post napisany at 02:11 ----------

3 razy edytowane :naughty:

Opublikowano

Kminimy jakiegoś spota dziś ?:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.