Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:

---------- Post dopisany at 06:55 ---------- Poprzedni post napisany at 06:54 ----------

:hi:

ktoś tu nie moze spać :decayed:

:hi:dzięki za spota :grin: zaparkowałem koło ciebie pod stonką i prawie zderzak zostawiłem :facepalm:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:

---------- Post dopisany at 06:55 ---------- Poprzedni post napisany at 06:54 ----------

:hi:

ktoś tu nie moze spać :decayed:

:hi:dzięki za spota :grin: zaparkowałem koło ciebie pod stonką i prawie zderzak zostawiłem :facepalm:

ja tam mam jeszcze z 1cm di tego kraweznika :decayed:

Opublikowano
:siema:

---------- Post dopisany at 06:55 ---------- Poprzedni post napisany at 06:54 ----------

:hi:

ktoś tu nie moze spać :decayed:

:hi:dzięki za spota :grin: zaparkowałem koło ciebie pod stonką i prawie zderzak zostawiłem :facepalm:

ja tam mam jeszcze z 1cm di tego kraweznika :decayed:

znaczy sie koza jak ...j:decayed:

Opublikowano

:siema:

Wiśnia nie zapomnij o moim kluczu, jadę w trasę większą w niedziele i muszę auto trochę podnieść :wink:

Opublikowano
:siema:

Wiśnia nie zapomnij o moim kluczu, jadę w trasę większą w niedziele i muszę auto trochę podnieść :wink:

I tak zapomni :P dobrze że daleko nie ma :PP

Opublikowano
:siema:

---------- Post dopisany at 06:55 ---------- Poprzedni post napisany at 06:54 ----------

:hi:

ktoś tu nie moze spać :decayed:

:hi:dzięki za spota :grin: zaparkowałem koło ciebie pod stonką i prawie zderzak zostawiłem :facepalm:

dziś po 13 jechałem kawałek za Tobą na Szubińskiej :decayed:

Opublikowano
:siema:

---------- Post dopisany at 06:55 ---------- Poprzedni post napisany at 06:54 ----------

:hi:

ktoś tu nie moze spać :decayed:

:hi:dzięki za spota :grin: zaparkowałem koło ciebie pod stonką i prawie zderzak zostawiłem :facepalm:

ja tam mam jeszcze z 1cm di tego kraweznika :decayed:

no właśnie widziałem że na styk prawie :grin:

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:55 ----------

u mnie to nie przeszło :facepalm: z 4-5 centów i by znowu zderzak poszedł się je..ć :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

:siema:

Wiśnia nie zapomnij o moim kluczu, jadę w trasę większą w niedziele i muszę auto trochę podnieść :wink:

ok, w bagaju jeździ :wink:

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

:siema:

---------- Post dopisany at 06:55 ---------- Poprzedni post napisany at 06:54 ----------

:hi:

ktoś tu nie moze spać :decayed:

:hi:dzięki za spota :grin: zaparkowałem koło ciebie pod stonką i prawie zderzak zostawiłem :facepalm:

dziś po 13 jechałem kawałek za Tobą na Szubińskiej :decayed:

A5 jechałeś?

Opublikowano

A5, A5. Ty skręcałeś w prawo, a ja dalej prosto jechałem :wink: lecę w kimono, jutro kierunek morze :decayed:

Opublikowano
A5, A5. Ty skręcałeś w prawo, a ja dalej prosto jechałem :wink: lecę w kimono, jutro kierunek morze :decayed:

do domciu jechałem zapewne na Broniewskiego skręcałem :naughty: szerokiej zapewne płatnej :decayed:

Opublikowano

:hi:

Zdaje się że mijałem się z Jędrzejem na A1 :wink:

Opublikowano

kto jedzie na Łuczniczkę o 20?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Był ktoś z was wczoraj na łuczniczce a potem na parku przemysłowym ? widziałem koszulki A4-klub

Opublikowano
Był ktoś z was wczoraj na łuczniczce a potem na parku przemysłowym ? widziałem koszulki A4-klub

no jak nie jak tak :naughty:

Opublikowano
:hi:....siemanko
Opublikowano
Był ktoś z was wczoraj na łuczniczce a potem na parku przemysłowym ? widziałem koszulki A4-klub

Pewnie ze tak :-P nie moglo byc inaczej :-P ogolnie nie bylo zle :-P

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Zdaje się że mijałem się z Jędrzejem na A1 :wink:

a całkiem możliwe, bo do Władysławowa jechałem z Natalią :wink: mogłeś zagadać na CB, ja Cię niestety nie widziałem :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.