Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na STS jadę :wink: dziś pierwszy wyścig.. przegrany z Mercedesem C-klasą.. 50 koni mniej miał :facepalm: ale FWD to jednak porażka przy starcie :kwasny:

Opublikowano
na STS jadę :wink: dziś pierwszy wyścig.. przegrany z Mercedesem C-klasą.. 50 koni mniej miał :facepalm: ale FWD to jednak porażka przy starcie :kwasny:

Oj tam ... Dobrze było :P Nastepnym razem bedzie lepiej :PP

Opublikowano

ja nie zdążyłem z nikim się ścignąć :grin:

Opublikowano

:siema:

na STS jadę :wink: dziś pierwszy wyścig.. przegrany z Mercedesem C-klasą.. 50 koni mniej miał :facepalm: ale FWD to jednak porażka przy starcie :kwasny:

Jedrek powaga tak poszedł Ci ze startu??

Opublikowano
:hi: a nowek was odnalazl bo dzwonil do mnie wieczorem
Opublikowano

:siema:

:siema:
na STS jadę :wink: dziś pierwszy wyścig.. przegrany z Mercedesem C-klasą.. 50 koni mniej miał :facepalm: ale FWD to jednak porażka przy starcie :kwasny:

Jedrek powaga tak poszedł Ci ze startu??

Artur, na starcie stałem i mieliłem w miejscu. Fakt, że też troche przespałem start i już nie było jak dogonić. Następnym razem jak będzie to spróbuję i poćwiczę starty

Opublikowano

Jedrek możemy stanąć nawt razem :decayed:

Opublikowano

Jak najbardziej, liczy się przecież fun :good:

Opublikowano

to ja stanę ze zwycięzcą :naughty:

Opublikowano

:hi:

Jedrek możemy stanąć nawt razem :decayed:
Jak najbardziej, liczy się przecież fun :good:

fun to będzie jak przegrany będzie stawiał litra za każdą długość auta na jaką odjechał mu przeciwnik :naughty::decayed::grin:

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ----------

to ja stanę ze zwycięzcą :naughty:

to na końcu trza zaprosić tego ziomka do lanosa :kox:

Opublikowano
:hi:
Jedrek możemy stanąć nawt razem :decayed:
Jak najbardziej, liczy się przecież fun :good:

fun to będzie jak przegrany będzie stawiał litra za każdą długość auta na jaką odjechał mu przeciwnik :naughty::decayed::grin:

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ----------

to ja stanę ze zwycięzcą :naughty:

to na końcu trza zaprosić tego ziomka do lanosa :kox:

założę 16" i po robocie :grin:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:decayed:

byłes w swoim wątku dzisiaj ? czytał?

Opublikowano

ja .........zbierz tam ekipę u siebie i co zorganizujemy.............:drunk: ................jaką kujawsko-śląską bibkę :decayed:

Opublikowano
ja .........zbierz tam ekipę u siebie i co zorganizujemy.............:drunk: ................jaką kujawsko-śląską bibkę :decayed:

ten sam skład jedzie :decayed:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

dzis o 18:30 ktos mowil ze zlot audi na łuczniczce-jedzie ktos?

Opublikowano

:hi:

czyje granatowe B6 (chyba S-line), z rejestracją CCH na klubowych ramkach, widziałem w Toruniu na parkingu strzeżonym niedaleko teatru?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.