Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Rozcieta opona na dobry poczatek dnia... :kwasny:

Opublikowano

zapraszam wszystkich, którzy mają facebooka do polubienia strony naszej restauracji: https://www.facebook.com/RistoranteDelMercato z góry dzięki :hi:

Opublikowano

Pany,bedzie może ktoś z was jechał do trojmiatsa?

Opublikowano

niema moze ktos czarnej kostki od climatronika D i paru pinow z kabelkami do niej?

Opublikowano
Pany,bedzie może ktoś z was jechał do trojmiatsa?

Czasami jeżdżę służbowo. Do końca października jeszcze pracuje, może akurat się kurs trafi (Nie mogę obiecać). Coś trzeba?

Opublikowano

Chińską patelnie,z 10 dużych porcji

Opublikowano

:hi: Pany

Mam pytanko. Kojarzycie może kto na forum sprzedawał nowe opony w dobrych cenach? Wydaje mi się, że gdzieś, ktoś, kiedyś zakładał taki wątek, ale nie ma po nim śladu :|

Chyba, że się mylę ;/

Opublikowano
Chińską patelnie,z 10 dużych porcji

:polew:

Opublikowano
Chińską patelnie,z 10 dużych porcji

:polew:

No powaga:smiley:

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ----------

:hi: Pany

Mam pytanko. Kojarzycie może kto na forum sprzedawał nowe opony w dobrych cenach? Wydaje mi się, że gdzieś, ktoś, kiedyś zakładał taki wątek, ale nie ma po nim śladu :|

Chyba, że się mylę ;/

prezes

Opublikowano

prezes

Tak myślałem, że to Hugo. Napisałem na PW i cisza ;>

Opublikowano

prezes

Tak myślałem, że to Hugo. Napisałem na PW i cisza ;>

Cierpliwości....on ma przeszło 70k takich jak my...

Opublikowano

jak nie wiecej :0

Opublikowano
:hi:
orientuje sie ktos gdzie w bdg lub kuj-pom (z wylaczeniem torunia bo tu bida) znajduje sie jakis duzy sklep/komis z wózkami dzieciecymi?

Potrzeba używanego wózka? Tak się składa, że mam jeden na sprzedaż ;)

wlasnie nie chodzi o to czy uzywany czy nowy tylko wege/wielkosc po zlozeniu itp.... zona ma pare modeli ale jak pisalem wczesniej w toruniu bida, a przez internet nie chcemy kupowac.....

Jakby co:

JEDO Classic 3w1 gondola - spacerówka - nosidełko Świecie ? Tablica.pl

Do sedana wchodził normalnie razem z pełnowymiarowym zapasem ;)

Opublikowano

niestety nie ta waga.... i nie o bagaznik a4 tu chodzi a nissana :facepalm: zona czesto sama bedzie musial znosic wozek z 2 pietra takze kazdy kg mniej sie liczy..... pozatym a4 nie nadaje sie do przewozenia czego kolwieg w bagazniku bo jeszcze sie plastiki porysuja :decayed:

Opublikowano

prezes

Tak myślałem, że to Hugo. Napisałem na PW i cisza ;>

:hi: mrogal też :wink:

Opublikowano

:hi:

Wiśnia masz cały czas możliwość piaskowania felg?

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

:hi:

Wiśnia masz cały czas możliwość piaskowania felg?

tak :wink:

sorki ....WIŚNIA jeszcze pewnie śpi to Ci za niego odpiszę :decayed::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.