Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Co tam Panowie słychac :P
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hejka pod luzszym czasie ma ktos mozliwość sprawdzic mi przepływke w bdg?objawy na 3 biegu wscikam pedał i do 2 mul jak drugi raz wcisne to jak ktos by dodal turbo hehe.ewentualnie jak to zrobic na vag

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

:hi:

Wiśnia masz cały czas możliwość piaskowania felg?

tak :wink:

sorki ....WIŚNIA jeszcze pewnie śpi to Ci za niego odpiszę :decayed::wink:

To jeszcze powiedz kiedy ma wolny termin :polew:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

:hi:

Wiśnia masz cały czas możliwość piaskowania felg?

tak :wink:

sorki ....WIŚNIA jeszcze pewnie śpi to Ci za niego odpiszę :decayed::wink:

To jeszcze powiedz kiedy ma wolny termin :polew:

Stary......nie nadwyrężaj życzliwości mojej.....:kox: ...

.

.

.

.

.

.

.

..

.

.

.

.:polew:

Opublikowano
:hi:

Wiśnia masz cały czas możliwość piaskowania felg?

stal czy alu?

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

:hi:

Wiśnia masz cały czas możliwość piaskowania felg?

tak :wink:

sorki ....WIŚNIA jeszcze pewnie śpi to Ci za niego odpiszę :decayed::wink:

:grin: przepraszam ale o 7:30 byłem już w drodzę do pracy :naughty:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

ogólnie dziś jechałem drogą koło Prusic tam gdzie był ten wypadek :facepalm: w promieniu 10m popiół ,asfalt okopcony,masakra :kwasny:

Opublikowano

:hi:

Wiśnia pisz na pw jakie koszta piaskowania 19" ;)

Opublikowano
:hi:

Wiśnia masz cały czas możliwość piaskowania felg?

:hi:

stal czy alu?

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

:hi:

Wiśnia masz cały czas możliwość piaskowania felg?

tak :wink:

sorki ....WIŚNIA jeszcze pewnie śpi to Ci za niego odpiszę :decayed::wink:

:grin: przepraszam ale o 7:30 byłem już w drodzę do pracy :naughty:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

ogólnie dziś jechałem drogą koło Prusic tam gdzie był ten wypadek :facepalm: w promieniu 10m popiół ,asfalt okopcony,masakra :kwasny:

Stal, 15".

:hi:

Opublikowano
:hi:

Wiśnia masz cały czas możliwość piaskowania felg?

:hi:

stal czy alu?

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

:hi:

Wiśnia masz cały czas możliwość piaskowania felg?

tak :wink:

sorki ....WIŚNIA jeszcze pewnie śpi to Ci za niego odpiszę :decayed::wink:

:grin: przepraszam ale o 7:30 byłem już w drodzę do pracy :naughty:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

ogólnie dziś jechałem drogą koło Prusic tam gdzie był ten wypadek :facepalm: w promieniu 10m popiół ,asfalt okopcony,masakra :kwasny:

Stal, 15".

:hi:

:hi: jak masz opony pozdejmowane to możemy się gdzieś ustawić żebym odebrał

Opublikowano

Opony zdjęte. PW.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ja mam nockę ....a Ty szpiegujesz mnie ,czy co ?? :grin:

Opublikowano
ja mam nockę ....a Ty szpiegujesz mnie ,czy co ?? :grin:

nie...ja skądże znowu...ja wróciłem z wakacji i musiłąem tutaj wejść bo i tak tydzien w roku bez forum to za dużo:decayed:

Opublikowano

przez tydzień ...........to u Was tu spamu jest na 3 rolki w dół na myszce :grin:

Opublikowano
przez tydzień ...........to u Was tu spamu jest na 3 rolki w dół na myszce :grin:

tu to tak ale sa inne tematy gdzie trza się napocić żeby przeczytać :decayed:

Opublikowano

??

Opublikowano

B6d

Opublikowano

to tak jak u batalionowców.....strony płyną jak woda Wiśle

---------- Post dopisany at 05:31 ---------- Poprzedni post napisany at 05:30 ----------

mam robotę ...wpadnę później :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.