Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
b8 idzie pod młotek....nie wiem ,czy coś tam przy tym golasie będzie w tym momencie jeszcze robione :decayed::wink:.....

Skubaniec, nic mi nie mówił! czyli jednak mojego parcha chce wziąć? :grin:

powiedział ,że..." więcej diesla na placu nie postawi " :decayed::wink:

:oklasky: czy to ten Pan z którym prowadziłem konwersację w Gliwicach?

Yyy nie wiem....przyjechał czarnym b8 w avancie ?

Niski , kiedyś blondyn :grin: zaciągał po śląsku ?

wysłane z one v :)

to ten :grin:

:hi::shock3::polew::polew::polew::polew:

bierz Arcziego pod pachę i wpadajcie 21 na "kawe" :naughty:

Arturoo ta menda już mnie nie odwiedza :grin: ale próbuj z nim pogadać :wink:

chopok się starzeje :decayed:

---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

miał bym motywację żeby czarnucha naprawić :grin: bo jak na razie 3 tydzień w garażu rdzewieje :facepalm:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema....

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

21 ja tez wpadnę zapewne miejscem spota będzie parking u mnie w pracy :D:D:D

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

ja w pracy...także..... tego....udanego spotowania :decayed:

Opublikowano
:hi:

ja w pracy...także..... tego....udanego spotowania :decayed:

ja oczywiście też w robocie będę :thumbdown:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ----------

WIŚNIA graty odważnych i dorosłych(hmmmm....:decayed:.....:whistling:.....:grin: ) decyzji :drunk:

Opublikowano
:bry: Wiśnia gratulacje i ode mnie :wink::drinks:
Opublikowano

:bry:

Wiśnia gratuluję!

Wysłane z Audi

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ----------

WIŚNIA graty odważnych i dorosłych(hmmmm....:decayed:.....:whistling:.....:grin: ) decyzji :drunk:

tylko odważnych.....bo później to już..... ach co będę gadał:evil:

Opublikowano
:grin: Dzięki,sam na siebie człowiek bata kręci :decayed:
Opublikowano

kto następny? :naughty: Buła? :decayed:

Opublikowano
kto następny? :naughty: Buła? :decayed:

nie kracz Panie Kolego :wink: poza tym ja pod takim pantoflem jak Ty nie jestem, przynajmniej mnie kobieta sama na spota wygania :decayed:

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

a tak w ogóle to dziś nie dało mi spokoju... :kox:

20131215_130052.jpg

Opublikowano
kto następny? :naughty: Buła? :decayed:

nie kracz Panie Kolego :wink: poza tym ja pod takim pantoflem jak Ty nie jestem, przynajmniej mnie kobieta sama na spota wygania :decayed:

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

a tak w ogóle to dziś nie dało mi spokoju... :kox:

http://s28.postimg.org/tbp1g3fw9/20131215_130052.jpg

spoko, spoko.. ze mnie żaden pantofel.. choć wiem jak to może wyglądać :wink: a na spota się nie mogę wybrać bo kaszel mnie non stop trzyma :facepalm: chociaż w przyszłym tygodniu przyjadę!

a koło.. w końcu! :naughty:

Opublikowano

fajne dekle :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.