Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry: ja też jestem chętny na spota, ale zorganizujmy się konkretnie, a nie jak przychodzi co do czego cisza i nikt nie przyjedzie
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: ja też jestem chętny na spota, ale zorganizujmy się konkretnie, a nie jak przychodzi co do czego cisza i nikt nie przyjedzie

Lubię to!

Opublikowano

Wy na spoty to się pakujcie i na śląsk wpadajcie....weźcie jakieś ekonomiczne auto....winczako np........:decayed:.....w 5 do środka...........ściepa na zupę wio....my Was nauczymy integracji ......:decayed:

Opublikowano

:hi:

żartownisie..:decayed: na spoty nie jeździ bo spotów nie ma :wink:

a że moje auto to strucel to wiem, już czytałem to gdzieś.. jakiś palant pisał, że mam coś nie ORI i nikt mi tego nigdy nie kupi :grin:

Opublikowano
Wy na spoty to się pakujcie i na śląsk wpadajcie....weźcie jakieś ekonomiczne auto....winczako np........:decayed:.....w 5 do środka...........ściepa na zupę wio....my Was nauczymy integracji ......:decayed:

haaa

Opublikowano
:hi::decayed:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Wy na spoty to się pakujcie i na śląsk wpadajcie....weźcie jakieś ekonomiczne auto....winczako np........:decayed:.....w 5 do środka...........ściepa na zupę wio....my Was nauczymy integracji ......:decayed:

:eusathink:wziął bym LT-ka z pracy ale trzeba by jakieś ławki z tyłu zamontować :naughty:

Opublikowano
Wy na spoty to się pakujcie i na śląsk wpadajcie....weźcie jakieś ekonomiczne auto....winczako np........:decayed:.....w 5 do środka...........ściepa na zupę wio....my Was nauczymy integracji ......:decayed:

ale mowimy o takiej integracji z jedną imprezą od czwartku do wtorku? :polew::whistling:

Wy na spoty to się pakujcie i na śląsk wpadajcie....weźcie jakieś ekonomiczne auto....winczako np........:decayed:.....w 5 do środka...........ściepa na zupę wio....my Was nauczymy integracji ......:decayed:

:eusathink:wziął bym LT-ka z pracy ale trzeba by jakieś ławki z tyłu zamontować :naughty:

oddam z pod bloku, bo mi żule się schodzą latem ;D

Opublikowano
Wy na spoty to się pakujcie i na śląsk wpadajcie....weźcie jakieś ekonomiczne auto....winczako np........:decayed:.....w 5 do środka...........ściepa na zupę wio....my Was nauczymy integracji ......:decayed:

ale mowimy o takiej integracji z jedną imprezą od czwartku do wtorku? :polew::whistling:

Wy na spoty to się pakujcie i na śląsk wpadajcie....weźcie jakieś ekonomiczne auto....winczako np........:decayed:.....w 5 do środka...........ściepa na zupę wio....my Was nauczymy integracji ......:decayed:

:eusathink:wziął bym LT-ka z pracy ale trzeba by jakieś ławki z tyłu zamontować :naughty:

oddam z pod bloku, bo mi żule się schodzą latem ;D

a)tak

b)zayebisty pomysł....w końcu człowiek z branży :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.