Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mnie też lekko męczy :decayed:

na którą godzinę w niedzielę?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:yeee:

napiszę jeszcze do Renia smsa ;) na którą godzinę?

no gdzie on z tym sFoim FolFem :)

a tak na marginesie Reniu znowu cos w pierwszym poscie nie bangla :/

Yebany hosting obrazków :ranting: jak nie zapomnę, to poprawię z domu.

Dajcie znać o której godzinie spotkanie, to może uda mi się pojawić sFoją eSką :P

Opublikowano

po co lista,i tak połowa nie przyjedzie :naughty:

a TY przyjedziesz w końcu :audi: ??
Przyjadę, ale najpierw muszę wyzdrowieć bo grypa mnie dopadła

Patykiem pisane

to moze jakas flaszka rozgrzewająca bo mnie też to c**j...ostwo męczy :D

jestem za,tylko boję się że po 2 kielonie padnę na twarz :grin:

Opublikowano

mnie też lekko męczy :decayed:

na którą godzinę w niedzielę?

myślę, że chyba standardowo 17:00...

Opublikowano

będę obecny! o ile nie będzie mrozu, opadów deszczu i śniegu to wezmę niebieskiego na przejażdżkę :decayed:

Opublikowano

:hi:

będę obecny! o ile nie będzie mrozu, opadów deszczu i śniegu to wezmę niebieskiego na przejażdżkę :decayed:

a co to to niebieskie ??

Opublikowano

będę obecny! o ile nie będzie mrozu, opadów deszczu i śniegu to wezmę niebieskiego na przejażdżkę :decayed:

Ptaszki w Fordonie ćwierkały że latasz od czasu do czasu cabrio więc nie ściemniaj :decayed:

Opublikowano

:hi:

będę obecny! o ile nie będzie mrozu, opadów deszczu i śniegu to wezmę niebieskiego na przejażdżkę :decayed:

a co to to niebieskie ??

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/300354-b6-bfb-trzeci-s-line-by-jedrekx-tym-razem-bez-dachu-;/

będę obecny! o ile nie będzie mrozu, opadów deszczu i śniegu to wezmę niebieskiego na przejażdżkę :decayed:

Ptaszki w Fordonie ćwierkały że latasz od czasu do czasu cabrio więc nie ściemniaj :decayed:

to ptaszki nie do końca ćwierkają, bo ruszam go tylko jak nie ma deszczu/śniegu i jest sucho :decayed: które ptaszki tak ćwierkały? :naughty:

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

:hi:

będę obecny! o ile nie będzie mrozu, opadów deszczu i śniegu to wezmę niebieskiego na przejażdżkę :decayed:

a co to to niebieskie ??

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/300354-b6-bfb-trzeci-s-line-by-jedrekx-tym-razem-bez-dachu-;/

będę obecny! o ile nie będzie mrozu, opadów deszczu i śniegu to wezmę niebieskiego na przejażdżkę :decayed:

Ptaszki w Fordonie ćwierkały że latasz od czasu do czasu cabrio więc nie ściemniaj :decayed:

to ptaszki nie do końca ćwierkają, bo ruszam go tylko jak nie ma deszczu/śniegu i jest sucho :decayed: które ptaszki tak ćwierkały? :naughty:

Nie mogę ujawniać swoich informatorów. :D

Patykiem pisane

Opublikowano

:hi:

będę obecny! o ile nie będzie mrozu, opadów deszczu i śniegu to wezmę niebieskiego na przejażdżkę :decayed:

a co to to niebieskie ??

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/300354-b6-bfb-trzeci-s-line-by-jedrekx-tym-razem-bez-dachu-;/

będę obecny! o ile nie będzie mrozu, opadów deszczu i śniegu to wezmę niebieskiego na przejażdżkę :decayed:

Ptaszki w Fordonie ćwierkały że latasz od czasu do czasu cabrio więc nie ściemniaj :decayed:

to ptaszki nie do końca ćwierkają, bo ruszam go tylko jak nie ma deszczu/śniegu i jest sucho :decayed: które ptaszki tak ćwierkały? :naughty:

a mi się wydawało ,że to ja do te bariery wieku się zbliżam :decayed:

Opublikowano

:hi:

będę obecny! o ile nie będzie mrozu, opadów deszczu i śniegu to wezmę niebieskiego na przejażdżkę :decayed:

a co to to niebieskie ??

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/300354-b6-bfb-trzeci-s-line-by-jedrekx-tym-razem-bez-dachu-;/

będę obecny! o ile nie będzie mrozu, opadów deszczu i śniegu to wezmę niebieskiego na przejażdżkę :decayed:

Ptaszki w Fordonie ćwierkały że latasz od czasu do czasu cabrio więc nie ściemniaj :decayed:

to ptaszki nie do końca ćwierkają, bo ruszam go tylko jak nie ma deszczu/śniegu i jest sucho :decayed: które ptaszki tak ćwierkały? :naughty:

a mi się wydawało ,że to ja do te bariery wieku się zbliżam :decayed:

to nie kryzys :decayed: to potrzeba kosztów :grin: a co jest najlepszym kosztem dla nowego przedsiębiorcy? samochód i mody :decayed:

Opublikowano

Dzieńbobry :kawa:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Dzieńbobry :kawa:

już Ci chyba nie muszę pisać smsa o spocie? :decayed:

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

siemka :wink: informuje że na spocie raczej mnie nie bedzie auto znowu świruje nie można go odpalić ale tylko wtedy gdy stoi cała noc na dworzu rano odpala i gaśnie zaś gdy postoi w garażu odpala czyli jak jest cieplej gdy juz odpali z rury wydechowej co dziwne po rozgrzaniu silnika leci duża chmura białego dymu oleju i płynu chłodniczego nie ubywa więc odpada uszczelka pod głowicą dzisiaj udaję sie jeszcze do mechanika na komputer żeby sprawdzic wszystkie błędy :facepalm: masakra pozdro

Opublikowano

Dzień doberek :-)

Opublikowano

:hi:

Dzieńbobry :kawa:

już Ci chyba nie muszę pisać smsa o spocie? :decayed:

O 17 w niedzielę?

Opublikowano

:hi:

Dzieńbobry :kawa:

już Ci chyba nie muszę pisać smsa o spocie? :decayed:

O 17 w niedzielę?

Tak

Opublikowano

ściema :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.