Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Witam, u mnie znowu pojawił się problem, tym razem simering na wale się poddał, jest spory wyciek :facepalm: Ciekaw jestem czy po zrzuceniu skrzyni sprzęgła nie będzie trzeba wymieniać, jeśli będzie w kiepskim stanie :(

Panowie i takie pytanie, podłączyliśmy lampy tak jak powinno być, i pojawiły się trzaski, szumy gdy słucham radia, nawet stacji nie chce złapać gdy się xenon pali... Jakaś pomoc?

załóż normalne przetwornice i bedzie oki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

niech nie pada! niebieskiego chce wyjąć w końcu :decayed:

Panie dach chyba ma nie? Zobaczysz czy nie przecieka.

Patykiem pisane

Sprawdzone, nie przecieka.. ale czysty jest i mi go szkoda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siemanko

umyjesz nic sie nie martw...przy tej pogodzie to nuda ...u nas 16 stopni....masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jest pod Tesco w Bydgoszczy o 17:00 z innymi miastami jest ciężki temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

chłopaki niestety mam nieplanowaną wizytę w szpitalu i nie wiem czy zdążę na 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jest pod Tesco w Bydgoszczy o 17:00 z innymi miastami jest ciężki temat

Ciężki? Raczej nie osiągalny... Tak mówio że Bydgoszcz nie chce do Torunia i na odwrót, a już o innym miejscu nie wspomnę, np. Inowrocław... Kto ma przyjechać to i tak przyjedzie do Bydgoszczy czy do Torunia a że jest tylko Bydgoszcz brana pod uwagę to już nie wnikam niech każdy wyciągnie wnioski... Ja tej sprawy nie ruszam ale taka jest prawda i chyba nikt nie poczuł się urażony mam taką nadzieję... Ja bym przyjechał dziś z chęcią, no ale... Wpakowałem tyle szmalcu w auto że jestem po prostu pod kreską i nic z tym zrobić nie mogę trzeba przeczekać ;) A tu jeszcze przegląd i OC w styczniu wychodzi... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mogłem zdeklarować obecności, bo zwyczajnie ciężko u mnie dzisiaj i z czasem, i ze zdrowiem.

Ale co do spota w Inowrocławiu, to nie pozostaje nic innego, jak go po prostu zrobić.

Nie ma co płakać.
Nie pojawiła się żadna konkretna informacja odnośnie spotu w Inowrocławiu, czy w Toruniu.

Trudno zatem, żeby ktoś poza nami, zamieszkującymi Inowrocław bądź okolice, zorganizował spot właśnie w Inowrocławiu.

Przyjdzie czas, będzie i spot "u nas" ;)

Edytowane przez eltom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt nie płacze przecież Tomek jeśli chodzi o spoty, po prostu takie coś odczułem i mówię wprost. Mogę się mylić przecież :naughty:

Ja tylko płaczę bo tyle mamony wrzuciłem niepotrzebnie przez jedno cholerne zaśnięcie :ranting:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety odpadam... niedzielny nalot gości :disgust:

PS. kiedyś to jeździliśmy na spoty również do Torunia, w Inie był, Koronowie, na działce itepe... teraz chyba sprawy rodzinne bardziej pochłaniają i czasu jakby mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cały czas jestem tego zdania, że lepiej coś zorganizować większego z jakimś wyprzedzeniem jak, np. karting w Toruniu, spot z ATK czy wspólna sesja zdjęciowa w Świeciu. Czasy spotów co tydzień chyba już minęły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. kiedyś to jeździliśmy na spoty również do Torunia, w Inie był, Koronowie, na działce itepe... teraz chyba sprawy rodzinne bardziej pochłaniają i czasu jakby mniej.

otóż to.. kiedyś, za starych czasów potrafiło przyjechać co tydzień 10-20 samochodów.. a teraz? sami wiecie. z Torunia się ludzie wykruszyli, oprócz Przemka. jeszcze 2 lata temu spoty były na zmianę Bydgoszcz/Toruń. niejednokrotnie było tak, że z Bydgoszczy jechało 5-6 aut..

dzięki za spot, już dawno tylu ludzi nie było :good: oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :) Sorki ale mi dziś służba wypadła więc nie mogłem przyjechać , będę się starać na przyszłość.

Pozdro :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...