Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

informacja jest na fb "zlot aut Grupy VAG w Nowym Stawie" można się jakoś ustawić i jechać większą grupą, wiem że ze Świecia jedzie więcej aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zlot jest otwarty? czy trzeba jakies wejsciowki predzej ogarniac? mi ciezko powiedziec mysle ze dopiero konkretne info moglbym dac w piatek, zobacze zaras co na fb jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to nie ma żadnych ograniczeń tylko wjazd 10zł od auta. ale upewnię się jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Karpatka....z Wiśnią to bym se uważał na Twoim miejscu ...widywałem jak "kilka" piwek szło po ciężkim dniu ,a gościu siedział przy stoliku jakby dopiero co z pracy przyszedł ...także jak masz ochotę poznać znaczenie słowa nokaut toś.....dobrze trafił :)

Jestem budowlańcem wiem jak smakuje % po ciężkiej pracy ;)

Note 4 na sell mam ktos coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zlot jest otwarty? czy trzeba jakies wejsciowki predzej ogarniac? mi ciezko powiedziec mysle ze dopiero konkretne info moglbym dac w piatek, zobacze zaras co na fb jest

daj znac moze bysmy sie gdzies spikneli i polecieli razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zlot jest otwarty? czy trzeba jakies wejsciowki predzej ogarniac? mi ciezko powiedziec mysle ze dopiero konkretne info moglbym dac w piatek, zobacze zaras co na fb jest

daj znac moze bysmy sie gdzies spikneli i polecieli razem

Jakbyś leciał przez Iławę, Sztum, Malbork to kolega o niku BF10 jest z Malborka i też chce się podłączyć jeszcze przez Nowym Stawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

Karpatka....z Wiśnią to bym se uważał na Twoim miejscu ...widywałem jak "kilka" piwek szło po ciężkim dniu ,a gościu siedział przy stoliku jakby dopiero co z pracy przyszedł ...także jak masz ochotę poznać znaczenie słowa nokaut toś.....dobrze trafił :)

Jestem budowlańcem wiem jak smakuje % po ciężkiej pracy ;)

Note 4 na sell mam ktos coś?

To resztę ogarnijcie sobie na pw...ja tam Was kojarzył nie będę :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze jak bym lecial to raczej polece platna i potem odbije w bok.... ale dam znac wszystko jutro, a ty Bartek bys jechal?

Przemek ja też polecę płatną do zjazdu na Malbork więc możemy się gdzieś ustawić na parkingu, np. pierwszy za zjazdem na Świecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrek, taka sytuacja.

Czy na A5 masz jakiś problem z lakierem lub korozją?
Jakieś pęcherze na drzwiach itp?
Rozważam zakup Jakiegoś Audi, ale nie chciałbym wpaść z deszczu pod rynnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze jak bym lecial to raczej polece platna i potem odbije w bok.... ale dam znac wszystko jutro, a ty Bartek bys jechal?

Przemek ja też polecę płatną do zjazdu na Malbork więc możemy się gdzieś ustawić na parkingu, np. pierwszy za zjazdem na Świecie

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Jędrek, taka sytuacja.

Czy na A5 masz jakiś problem z lakierem lub korozją?
Jakieś pęcherze na drzwiach itp?
Rozważam zakup Jakiegoś Audi, ale nie chciałbym wpaść z deszczu pod rynnę.

nie. w B8 zdarzała się korozja na błotnikach, w A5 nie słyszałem o takim problemie - sam też czegoś takiego nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: od godziny męczę gwint i nic... :facepalm: dolny talerzyk kręci jak szalony a góra trzyma chyba bedzie koza w tym sezonie.. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bula mlotek i przecinak nie ma nic lepszego :)

w niedziele bede wyjezdzal ok 9 - 9.30 i na platna to mozemy sie ustawic na pierwszym parkingu na platnej za nowymi marzami, jak cos to reszta na tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie zostało tak jak jest...:facepalm: młotek i przecinak był było WD-40, preparat do czyszczenia hamulców, itp. itd. trzeba zainwestować w powietrze chyba :kox: Przemek do zobaczenia jutro na autostradzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...