Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:dziura:

Dziure to ja mam po sobocie juz nie pamiętam kiedy ostatnio umierałem 2 dni po piciu :D chyba nigdy do wczoraj

Opublikowano

:hi:

:dziura:

Dziure to ja mam po sobocie juz nie pamiętam kiedy ostatnio umierałem 2 dni po piciu :D chyba nigdy do wczoraj

to chyba we Wrocławiu na spocie nie byłeś :grin:

Opublikowano

Zapraszam na zlot do Bukowiny w przyszłym roku.. zobaczycie co to picie :decayed:

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

Zapraszam na zlot do Bukowiny w przyszłym roku.. zobaczycie co to picie :decayed:

po co do Bukowiny ,za niedługo parapetówa na Szwederku się szykuje :decayed:

we Wro sie spotykają na spotach jadą do pizzerii, balują razem,chlejo razem inny klimat ogólnie u nas trochę smutno

Edytowane przez WIŚNIA

Opublikowano

bo u nas nigdy nikt nikogo nie zaprosił :decayed:


Jędras, a co potrzebujesz zrobić w phptpshopie?

potrzebowałem obrobić zdjęcia do kalendarza.. bo osoba, która dotychczas to robiła - zrezygnowała. ale już na szczęście ogarnięte :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:bry: niech tylko sezon grilowy się zacznie na dobre to spoty weekendowe będą :decayed:

Opublikowano

Zapraszam na zlot do Bukowiny w przyszłym roku.. zobaczycie co to picie :decayed:

po co do Bukowiny ,za niedługo parapetówa na Szwederku się szykuje :decayed:

we Wro sie spotykają na spotach jadą do pizzerii, balują razem,chlejo razem inny klimat ogólnie u nas trochę smutno

Ja tam oogólnie zawsze otwarty na propozycje grill browarek pogoda spoko coraz lepiej także wiśnia szykuj sie na jakiś sparing %
Opublikowano

:hi:

Karpatka....z Wiśnią to bym se uważał na Twoim miejscu ...widywałem jak "kilka" piwek szło po ciężkim dniu ,a gościu siedział przy stoliku jakby dopiero co z pracy przyszedł ...także jak masz ochotę poznać znaczenie słowa nokaut toś.....dobrze trafił :)

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

Siemka :hi:

Opublikowano

:bry: jedzie ktoś na Nowy Staw w niedziele?

Opublikowano

sa wjazdowki? czy tak mozna sobie jechac? ponoc w niedziele ma sie pogoda zrypac...

Opublikowano

PRZEMEK jedziesz na nowy staw ? A jak bys jechał to któredy moze bym sie przyłaczył do ciebie

Opublikowano

informacja jest na fb "zlot aut Grupy VAG w Nowym Stawie" można się jakoś ustawić i jechać większą grupą, wiem że ze Świecia jedzie więcej aut

Opublikowano

ale zlot jest otwarty? czy trzeba jakies wejsciowki predzej ogarniac? mi ciezko powiedziec mysle ze dopiero konkretne info moglbym dac w piatek, zobacze zaras co na fb jest

Opublikowano

z tego co mi wiadomo to nie ma żadnych ograniczeń tylko wjazd 10zł od auta. ale upewnię się jeszcze.

Opublikowano

:hi:

Karpatka....z Wiśnią to bym se uważał na Twoim miejscu ...widywałem jak "kilka" piwek szło po ciężkim dniu ,a gościu siedział przy stoliku jakby dopiero co z pracy przyszedł ...także jak masz ochotę poznać znaczenie słowa nokaut toś.....dobrze trafił :)

Jestem budowlańcem wiem jak smakuje % po ciężkiej pracy ;)

Note 4 na sell mam ktos coś?

Opublikowano

ale zlot jest otwarty? czy trzeba jakies wejsciowki predzej ogarniac? mi ciezko powiedziec mysle ze dopiero konkretne info moglbym dac w piatek, zobacze zaras co na fb jest

daj znac moze bysmy sie gdzies spikneli i polecieli razem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.