Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiele za nie wolaja?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na allegro też są

nabazgrane z Tapatalka

Opublikowano

wiem :) ale na miejscu to zawsze na miejscu, poza tym zamowilem normalne najtansze ledy, bo padaja u mnie ze niewiem

Opublikowano

sorka panowie :P nie zczaiłem :(

Opublikowano

wiem :) ale na miejscu to zawsze na miejscu, poza tym zamowilem normalne najtansze ledy, bo padaja u mnie ze niewiem

Kuzwa ceny nie kojarzę ale jak dobrze pamiętam to trochę grosza kosztowały

Rozumiem ze jutro pod Tesco aktualne ?

Opublikowano

:bry:

aktualne, aktualne :) proponuję 17tą :) no jak nie będzie padać to Łuczniczka oczywiście..

Opublikowano

:bry:

aktualne, aktualne :) proponuję 17tą :) no jak nie będzie padać to Łuczniczka oczywiście..

Gites

Opublikowano

wiem :) ale na miejscu to zawsze na miejscu, poza tym zamowilem normalne najtansze ledy, bo padaja u mnie ze niewiem

Na Fordońskiej na przeciwko kabla też jest tuning shop jak by co, kiedyś od nich postoje leć brałem, trochę towaru mają

nabazgrane z Tapatalka

Btw. Jeszcze zdesia nie pomalowalem a już dokładkę dziś załatwiłem. :(

nabazgrane z Tapatalka

Opublikowano

wiem :) ale na miejscu to zawsze na miejscu, poza tym zamowilem normalne najtansze ledy, bo padaja u mnie ze niewiem

Na Fordońskiej na przeciwko kabla też jest tuning shop jak by co, kiedyś od nich postoje leć brałem, trochę towaru mają

nabazgrane z TapatalkaBtw. Jeszcze zdesia nie pomalowalem a już dokładkę dziś załatwiłem. :(

nabazgrane z Tapatalka

Na Fordońskiej? Wiem że był za galerią w stronę fordonu ale przenieśli na bazę pks

Opublikowano

Nie wiem, dawno nie byłem

nabazgrane z Tapatalka

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

To chyba pod Tesco dziś?

Opublikowano

Słońce świeci

nabazgrane z Tapatalka

Opublikowano

Nie wiem gdzie xd

Opublikowano

Zależy gdzie jesteś Szwederowo- Błonie. Słońce świeci

nabazgrane z Tapatalka

Dalej, pod Łuczniczke jechać!

nabazgrane z Tapatalka

Opublikowano

q2y73xrd.jpg

h9ytnngn.jpg

huc36dem.jpg

Przepraszam tych wszystkich którzy tak zbrojnie przybyli ale po wypiciu takiej ilości wódki i wypaleniu kilograma marihuany nawet mój aparat nie był w stanie złapać wszystkich xd

Opublikowano

Dzięki tym, którzy przybyli! :hi:

Opublikowano

q2y73xrd.jpg

h9ytnngn.jpg

huc36dem.jpg

Przepraszam tych wszystkich którzy tak zbrojnie przybyli ale po wypiciu takiej ilości wódki i wypaleniu kilograma marihuany nawet mój aparat nie był w stanie złapać wszystkich xd

:v dawno takiej fazy nie miałem i następnym razem musimy ściślej parkować co by aparat wszystkich uchwycił

nabazgrane z Tapatalka

Dzięki tym, którzy przybyli! :hi:

Również dzięki

nabazgrane z Tapatalka

Opublikowano

q2y73xrd.jpgh9ytnngn.jpghuc36dem.jpg

Przepraszam tych wszystkich którzy tak zbrojnie przybyli ale po wypiciu takiej ilości wódki i wypaleniu kilograma marihuany nawet mój aparat nie był w stanie złapać wszystkich xd

:v dawno takiej fazy nie miałem i następnym razem musimy ściślej parkować co by aparat wszystkich uchwycił

nabazgrane z Tapatalka

Dzięki tym, którzy przybyli! :hi:

Również dzięki

nabazgrane z Tapatalka

:hi:

Opublikowano

Nie wiem gdzie xd

Pewnie takie masz, co?

http://allegro.pl/zarowka-h7-led-cree-11w-swiatla-dzienne-halogen-i5104609616.html

Mnie wkurza to bo raz się świeci jedna raz dwie, wszystkie kabe sprawdzałem już 2 razy i za cholerę nie mogę dojść gdzie rozłącza z lewej strony :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.