Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

to nie Twoje prawda? :cool1

nieee... moje jest już na zimówkach :wink4: no i jeszcze wydechu nie kupiłem :embarrassed: moje będzie tak na wiosnę wyglądać... tzn jeszcze nie wiem czy z tymi felgami, czy coś innego nie wpadnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba by zbadać ulepa po operacji

jak zawsze możesz na mnie liczyć :kox: sprzęt będzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaległości na forum... ;/

Nie wiem czy jutro będę, jak to w pewnej reklamie mówili: Nie wyraźnie dziś wyglądam. Za dwie godziny do roboty jadę, to się może źle skończyć.

BTW. Wczoraj spotkałem Felipe, mówiłem, żeby na spota przyjechał... :gwizdanie: Mówił, że postara się wpaść w najbliższym czasie

Bula, chyba zawinę ci te felgi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek chyba nie zwiniesz bo ja temat od wiosny urabiam regularnie przynajmniej raz w tygodniu :polew: to koła mojego dyrektora ma to na zimówkę, ale ostatnio coś mówił, że nowe opony musi kupić więc jest szansa je wyrwać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek chyba nie zwiniesz bo ja temat od wiosny urabiam regularnie przynajmniej raz w tygodniu :polew: to koła mojego dyrektora ma to na zimówkę, ale ostatnio coś mówił, że nowe opony musi kupić więc jest szansa je wyrwać :naughty:

Choruję na te felgi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest petara..szef je kupował w salonie do swojej A6 kupę siana za nie położył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy tu gadu gadu a na tvp1 a8 wywija :slina:[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 21:19_________________________________________________

trzeba by zbadać ulepa po operacji

jak zawsze możesz na mnie liczyć :kox: sprzęt będzie :good:

:rolleyes: dziękówka :decayed:[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 21:24_________________________________________________ :hi: i co z tym spotem? dopisuje się ktoś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja już mogę się odpisać ;( na 18:00 muszę być po dziewczynę w pracy więc na 20 minut nie będę gnał do Świecia :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ten sam sqad co ostatnio :naughty:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 14:46_________________________________________________a może by na 16 spota zrobić? bo 17 to już ciemno się robi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko tak sobie zaproponowałem 16 :cool1: bułczyński jest głównym organizatorem,-makaveli- też nie przyjedzie bo coś mu wypadło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIŚNIA jak zwykle zamieszanie robi!! :polew:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 15:49_________________________________________________Jeżeli na 17 to postaram się podjechać na chwilę.

W końcu samochód trochę opłukałem wczoraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy spot: niedziela 13.11.2011 godzina 18, Bydgoszcz, HWS Łuczniczka lub dolny parking Tesco

ZAPRASZAMY!!! :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 15:58_________________________________________________TAK 17 POD LIDLEM W ŚWIECIU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...