Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Komputer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich;)

Mam pytanie bo zakupiłem audi a4 b5 1.8T 150KM z 2000roku chodzi o to ze jest ulamany przełacznik wycieraczek i pytanie jak sprawdzic czy jest komputer? wiem ze na przełaczniku powinny byc przyciski dodatkowe ale wlasciciel powiedział ze 2 raz było ulamane jak kupił to było polamane bez przełacznika. Jak sprawdzic czy jest komputer (bez dojazdu do elektryka daaaaleko jest punkt) zeby kupic odpowiedni przełacznik. dziekuje z gory;))

PS gdzie jest regulacja wysokosci swiateł??

Opublikowano
  • Autor

Dzieki;)) Nie mam komputer szkoda:/ ale tempomat jest:P

nie mam regulacji wysokosci swiatel;/ a nie ma xenona:S

Opublikowano

"nie mam regulacji wysokosci swiatel;/"

Musisz mieć regulację świateł nie ma bata :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

chyba ze był uszkodzony w przod miał xenony i zeby poleciec po mniejszych kosztach to zalozył zwykle lampy soczewkowe;/

Opublikowano

Nie koniecznie musiał mieć Xenony. Na 99% masz normalne soczewkowe lampy z normalnymi żarówkami :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no ale nie ma regulacji;/

a nie mogłby ktos sprawdzic po numerze vin? sciagam Etka 7.2 ale 3.4gb xD

Opublikowano

To Twoje audi na bank jest z 2000r :naughty:?... Bo mi się wydaje, że regulacja wysokości była w standardzie. Tym bardziej w autach poliftowych... Proszę mnie poprawić jeżeli się mylę.

Opublikowano

Ja tez nie mam regulacji światełek, chyba ze manualna pod maska :naughty: , ale pewnie to przez xenon :przebiegly:

Opublikowano

chciałbym podpiąć się pod temat bo nie mogę znaleźć tego co potrzebuje, chodzi mianowicie o to jak sprawdzić co wyświetla ten komputer http://obrazki.elektroda.net/81_1279542685.jpg u mnie wyświetla tylko temperaturę zewnętrzną, nie wiem jak zrobić aby pokazywał inne przydatne funkcje jak średnie zużycie paliwa, zasięg kilometrów do przejechania i inne ( z tego co wyczytałem jest 5 funkcji tego komputera), może ktoś wie jak to zrobić ?

Opublikowano

Dario, u Ciebie nie wyświetla nic prócz temperatury, ponieważ masz w liczniku tylko wyświetlacz temp. Jeżeli chcesz mieć Pełen FIS musisz liczyć się z trochę wydatkiem pieniężnym i czasem poświęconym aby to wszystko zrobić. Temat wałkowany milion razy. Tutaj masz temat co i jak :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10354.0

PS: Z tego co widzę po Twoich danych to masz audika z 2000r. To masz zapewne 1/2 FIS - pół FIS. Taki jak tutaj :

http://archiwumallegro.pl/licznik_zegary_12_fis_audi_a4_2000r_8d0_920_900r-812889873.html

Opublikowano

Dario, u Ciebie nie wyświetla nic prócz temperatury, ponieważ masz w liczniku tylko wyświetlacz temp. Jeżeli chcesz mieć Pełen FIS musisz liczyć się z trochę wydatkiem pieniężnym i czasem poświęconym aby to wszystko zrobić. Temat wałkowany milion razy. Tutaj masz temat co i jak :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10354.0

PS: Z tego co widzę po Twoich danych to masz audika z 2000r. To masz zapewne 1/2 FIS - pół FIS. Taki jak tutaj :

http://archiwumallegro.pl/licznik_zegary_12_fis_audi_a4_2000r_8d0_920_900r-812889873.html

Dario, u Ciebie nie wyświetla nic prócz temperatury, ponieważ masz w liczniku tylko wyświetlacz temp. Jeżeli chcesz mieć Pełen FIS musisz liczyć się z trochę wydatkiem pieniężnym i czasem poświęconym aby to wszystko zrobić. Temat wałkowany milion razy. Tutaj masz temat co i jak :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10354.0

PS: Z tego co widzę po Twoich danych to masz audika z 2000r. To masz zapewne 1/2 FIS - pół FIS. Taki jak tutaj :

http://archiwumallegro.pl/licznik_zegary_12_fis_audi_a4_2000r_8d0_920_900r-812889873.html

Nawet nie chciało Ci się zerknąć w zdjęcie... kolega przeciez ma pełny fis. Funkcje komputera przełączasz przyciskami na manetce od wycieraczek.

Pozdrawiam

Opublikowano

dzięki za odpowiedź, pewnie nie dokopałem się do tego tematu, który wkleiłeś ale faktycznie mam ten zegar :confused4:

@Pioteres w zdjęcie patrzyłem tylko ja audi posiadam kilka dni i nie ogarniam tego wszystkiego jeszcze :wink4:

Opublikowano

Nawet nie chciało Ci się zerknąć w zdjęcie... kolega przeciez ma pełny fis. Funkcje komputera przełączasz przyciskami na manetce od wycieraczek.

Pozdrawiam

Wydaję mi się, że to Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem... Ja podałem dobrze.

Opublikowano

Nawet nie chciało Ci się zerknąć w zdjęcie... kolega przeciez ma pełny fis. Funkcje komputera przełączasz przyciskami na manetce od wycieraczek.

Pozdrawiam

Wydaję mi się, że to Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem... Ja podałem dobrze.

Wiec jeszcze raz powoli: kolega DarioSikor zapytal:

"chciałbym podpiąć się pod temat bo nie mogę znaleźć tego co potrzebuje, chodzi mianowicie o to jak sprawdzić co wyświetla ten komputer http://obrazki.elektroda.net/81_1279542685.jpg u mnie wyświetla tylko temperaturę zewnętrzną, nie wiem jak zrobić aby pokazywał inne przydatne funkcje jak średnie zużycie paliwa, zasięg kilometrów do przejechania i inne ( z tego co wyczytałem jest 5 funkcji tego komputera), może ktoś wie jak to zrobić ?"

jak dobrze widze pod tym linkiem jest licznik z pelnym fisem a nie zadnym 1/2. Wiec jak to sie ma do Twoich rozwazan na temat jego licznika (1/2 fis, tylko temperatura itd...). Przeciez nawet na zdjeciu jest jedna z funkcji komputera wyswietlona (spalanie chwilowe).

Pozdrawiam

Opublikowano

Piotrze, no właśnie skoro kolega nie widzi innych funkcji to oznacza, że nie ma FIS'a. Lub też może mu się popaliły żarówki :mysli::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.