Treść opublikowana przez pioteres
-
Belka tylnego zawieszenia - czy ten element występuje jako część zamienna?
Cześć. Czy element zaznaczony na zdjęciu na czerwono występuje jako część zamienna czy tylko w komplecie razem z korpusem belki? Czy to jest stabilizator? Jeśli tak to czy dysponuje ktoś jakimś numerem OEM? Czy da się go wymienić? Niestety obecnie zamontowany nie wytrzymał upływu czasu i po prostu pękł w okolicach jednego z końców, zrywając przy tym opaskę oznaczoną numerem 18.... Za pomoc z góry dziękuję
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ma ktoś może do sprzedania zegary do b5 polift 8d0920930 vdo? Z dobrym fisem rzecz jasna i sprawne w 100%. Pozdrawiam Piotr
-
Spoty Katowice i okolice
Pany Polecicie jakiegoś detailera na Śląsku? Mam do usunięcia dwa ślady po jakimś syfie na masce i trzeba to raczej polerką załatwić....
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Fazi a czy przyczyna może leżeć we włączniku/manetce? Światła się normalnie zapalają i nie migają ....
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie, zauważyłem że po jakichś 15min. jazdy gaśnie mi na zegarach kontrolka od świateł, ta zielona... licznik to full fis vdo polift (b5). Wyłączenie i włączenie nie przynosi efektu. Kontrolka włącza się dopiero po dłuższym postoju. Wygląda to tak jakby po ostygnieciu wszystko wracalo do normy. Gdzie szukać przyczyny? Jakiś zimny lut? Siadają zegary? Macie jakieś sugestie? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Gdzie naprawić szkodę z OC sprawcy na Slasku
Poszło do Stanleya. Bez domagania się[emoji4] Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Gdzie naprawić szkodę z OC sprawcy na Slasku
No ale Marek Danecki nie robi przecież blacharki ani lakierowania. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Gdzie naprawić szkodę z OC sprawcy na Slasku
Któreś konkretnie polecasz? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
A Stanley robi w VW na średnicowce czy gdzieś indziej? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Witam. Panowie, dostałem dzisiaj strzała w zadek mojej a4 w Katowicach. Podpowiecie gdzie mógłbym to dobrze ogarnąć z OC sprawcy na Śląsku? Uszkodzenia jak na zdjeciu: zderzak, dokładka zderzaka pdc + jeden czujnik, do tego prawdopodobnie uszkodzona podłoga lub blacha tylnej ściany ( nie wiadomo w jakim stopniu). Zależy mi na naprawie a nie zyskaniu kasy. Chętnie bym wszystkie papierki + oględziny + rozliczenie zostawił na głowie warsztatu. Co polecacie? ASO czy coś innego? Sprawca ma polise w PZU. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Piotrek
-
Gdzie naprawić szkodę z OC sprawcy na Slasku
Witam. Panowie dostałem dzisiaj strzała w tylek mojej a4. Uszkodzenia jak na zdjeciu: zderzak, dokładka zderzaka pdc + jeden czujnik, do tego prawdopodobnie uszkodzona podłoga lub blacha tylnej ściany ( nie wiadomo w jakim stopniu). Zależy mi na naprawie a nie zarobieniu kasy. Chętnie bym wszystkie papierki + oględziny + rozliczenie zostawił na głowie warsztatu. Co polecacie? ASO? Porsche Sosnowiec czy coś innego? Sprawca ma polisę w PZU. Za wszelkie sugestie serdecznie dziękuję. Pozdrawiam Piotr
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak to się nie zeruje?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To po co mu fis w ogóle jak ma nie świecić? Dla przeklamanego średniego spalania? Czasu jazdy którego rzadko kto kasuje? No chyba że dla wyglądu i idei...
-
Czyszczenie plamy po wymiocinach ...
HaHahaha... wreczyc bratu narzedzia i do dziela !
-
Regeneracja reflektorów ksenonowych.
Jedz do tmc w piekarach
-
Zaufany zakład regenerujący odbłyśniki w lampach.
Tak to tutaj. Coś koło 2 stowek
-
Spoty Katowice i okolice
A gdzie Stanley stacjonuje ?
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie gdzie pojechać na serwis i odgrzybianie klimy coby było zawodowo i uczciwie zrobione? Pozdrawiam
-
Zaufany zakład regenerujący odbłyśniki w lampach.
Daj to do Piekar Śląskich. Ja juz 4 rok jeżdżę w xenonach i wszystko ok.
-
gdzie polecacie na geometrię?
Koledzy gdzie polecacie pojechać na geometrię na Śląsku? Zależy mi na solidnej i sprawnej robocie... Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Piotr
-
Spoty Katowice i okolice
Pany odczyta mi ktoś pin do immo z golfa IV 2002r. mojej kobitki na jakim spocie? Flache juz woze w bagażniku Pozdr. Piotr
-
Spoty Katowice i okolice
Mogę prosić o jakiś namiar? Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Katowice i okolice
Pany u kogo mogę usunąć dpf zarówno mechanicznie jak i w sofcie w LT-ku na Śląsku? Pozdrawia. Piotr
-
Spoty Katowice i okolice
Witam. Koledzy dysponuje ktoś kabelkiem vag tacho i wspomógłby w odczytaniu pinu z immo w golfie 4 mojej kobitki? Pozdrawiam Piotr
-
Spoty Katowice i okolice
Witam. Koledzy wiecie może czyje to auto? http://olx.pl/oferta/audi-a4-1-9-tdi-sedan-lift-klimatronik-CID5-ID6WsKx.html#d4059bd164 Pozdrawiam Piotrek