Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Powolne znikanie ciepłego powietrza


kuternik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy, szukałem na temat mojego problemu z ogrzewaniem ale doszukać się nie mogłem.Problem tkwi w tym że, po dłuższej jeździe 50 km ciepłe powietrze znika.Mam ustawione 27 st. i leci zimne powietrze 28 również ale jak wezmę na HI leci już ciepłe powietrze i już potem tylko na tym poziomie leci ciepłe. Przed tą usterką zmieniałem panel klimatronika bo wyświetlacz padał, czy to może być powodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jeżeli nagrzeje Ci sie środek auta do temp ustawionej na klimatroniku to przestaje grzać i to jest prawidłowy objaw. u mnie tak właśnie jest. ale przy 27 stopniach to się juz robi sauna w samochodzie więc pewnie nie osiaga takiej temperatury i przyczyną mogą być czujniki temperatury albo klimatronik... [br]Dopisany: 03 Luty 2011, 14:28_________________________________________________

witam, jeżeli nagrzeje Ci sie środek auta do temp ustawionej na klimatroniku to przestaje grzać i to jest prawidłowy objaw. u mnie tak właśnie jest. ale przy 27 stopniach to się juz robi sauna w samochodzie więc pewnie nie osiaga takiej temperatury i przyczyną mogą być czujniki temperatury albo klimatronik...

ps. sprawdz jeszcze błędy klimatronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błędy na kanale 1c: 02.1 (G86) czujnik temperatury wewnętrznej, w podsufitce, ciągła przerwa

06.3 Czujnik temperatury chłodzenia silnika (ECT), klimatyzacja czasem przerwa

07.1 (G109) Czujnik temperatury otoczenia dmuchawy świeżego powietrza, ciągła przerwa

08.3 Potencjometr silnika klapy regulacji temperatury, czasem przerwa

13.7 Klapa nogi/odszraniacz, czasem blokowana

troszkę jest tych błedów, ale z klapami kiedyś walczyłem i je naprawiłem(zaciął się silniczek)to stare błedy.Wychodzi na to że to coś z czujnikiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...