Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Powyżej 90 km/h głośno w kabinie... jaki powód?


grucha_883

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio miałem małą przygodę uderzając z nie wielką prędkością w betonowy murek. Uszkodziłem intercoler i cała buda mi się trzęsła, duże drgania. Wymieniłem więc ten intercoler i poduszki sinlika. Drgania są znacznie mniejsze lecz jeszcze troche drga na jałowym biegu. Zauważyłem także że przy większej prędkości powyżej 90km/h w środku w aucie jest dużo głośniej niż było przed uderzeniem jakie mogą być tego przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to też ciekawi. Też miałem dzwona. Jest ogólnie głośniej. Zastanawiam się nad poduszkami, bo nie były wymieniane jeszcze, blacharz powiedział, że są ok. Coś poza poduszkami może dawać głośniejszą pracę? Ile Cię wymiana poduszek wyniosła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze cos sie poluzowało na kolektorze wydechowym po uderzeniu? wjedz na kanał i dokladnie posprawdzaj lączenia w układzie wydechowym, czy gdzies bokiem nie uchodzi.

No chyba ze to chodzi o szum powietrza przy 90?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: jak mój audik siedział 2 cm niżej to było ciszej...teraz zimową porą to może też uszczelki drzwi po x-latach już nie pracują jak należy i powietrze huczy. Przyczyn może być dużo, trzeba by to jakoś zlokalizować...pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szum powietrza to jedno a głośny silnik to drugie. Zbieram się do tego. Nie mam kanału i sam też się za bardzo nie znam. Muszę kupić hamulce, jak wtedy pojadę na wymianę to od razu powiem żeby mechanior poszukał czemu głośny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:confused4: a ja proponuje wziąć kogoś znajomego z A4 Gdańsk na przejażdżkę i żeby osłuchał bo tak wirtualnie to nijak. Jak już będziesz cokolwiek wiedział to do mechanika dopiero. Chyba że znasz kogoś kto po wymianie czegoś tam nie stwierdzi...kurcze to nie to a to może...a zabulisz jak za złoto. Może bzdura być dosłownie. To działaj tam , hej :good: . Wieje w Gdańsku ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...