Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy w klubie jest ktoś, kto robi strony www


tymonA4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dorabiam w tej branży :wink4:

Zależy czy to jakiś duży projekt czy prosta strona dla firmy z panelem administracyjnym. Co potrzebujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się trochę wbije koledze w temat. Ja potrzebuję wrzucenie jakiegoś fajnego projektu w joomli i zrobienie mi panelu administratora. Reszte (robienie zakładek, wstawianie zdjęć) ogarniam sam. Ile by to kosztowało ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się trochę wbije koledze w temat. Ja potrzebuję wrzucenie jakiegoś fajnego projektu w joomli i zrobienie mi panelu administratora. Reszte (robienie zakładek, wstawianie zdjęć) ogarniam sam. Ile by to kosztowało ? :)

Ja jesli robie to raczej od podstaw projekt w php z elementami skryptów dlatego w duze projekty sie nie bawię ze względu na mała ilość wolnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stanowczo odradzam :) Jeżeli chcesz zapłacić 2000zł za szablon strony he którego używa 10 czy 20 innych firm .... to właśnie zgłoś się do IM :)

:polew: :polew: Niestety większośc takich firm włsnie tak się obchodzi z klientem, łyka kase za coś czego tak na prawde sama nie zrobiła :gwizdanie: Bo gdyby przynajmniej robili na swoich szablonach to by jeszcze uszło :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stanowczo odradzam :) Jeżeli chcesz zapłacić 2000zł za szablon strony he którego używa 10 czy 20 innych firm .... to właśnie zgłoś się do IM :)

:polew: :polew: Niestety większośc takich firm włsnie tak się obchodzi z klientem, łyka kase za coś czego tak na prawde sama nie zrobiła :gwizdanie: Bo gdyby przynajmniej robili na swoich szablonach to by jeszcze uszło :gwizdanie:

w firmie jest zatrudniony grafik,ktory robi wg wlasnego pomyslu.Przed realizacja wszystko musi zatwierdzic nabywca.

To nie jest moja firma.Korzystałem z ich uslug i jestem bardzo zadowolony.Ceny tez maja przystepne,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stanowczo odradzam :) Jeżeli chcesz zapłacić 2000zł za szablon strony he którego używa 10 czy 20 innych firm .... to właśnie zgłoś się do IM :)

:polew: :polew: Niestety większośc takich firm włsnie tak się obchodzi z klientem, łyka kase za coś czego tak na prawde sama nie zrobiła :gwizdanie: Bo gdyby przynajmniej robili na swoich szablonach to by jeszcze uszło :gwizdanie:

w firmie jest zatrudniony grafik,ktory robi wg wlasnego pomyslu.Przed realizacja wszystko musi zatwierdzic nabywca.

To nie jest moja firma.Korzystałem z ich uslug i jestem bardzo zadowolony.Ceny tez maja przystepne,

Zjednoczenie.com - jedyna trójmiejska firma która robi porządną robotę ... sam jestem grafikiem freelancerem i pracuję w dużej korporacji rynku IT korzystamy wielokrotnie z usług różnych firm ... IM na pewno nie jest polecana nigdzie :) Strona WWW to inwestycja i jednym z ostatnich punktów, którym kieruje się przedsiębiorca dbający o wizerunek własnej marki jest, cena za taką usługę - niska cena = słaby jakościowo produkt ... żywotność takiej strony to kilka lat - wyrzucić 1200-2000zł bo taka jest średnia za wykonanie projektu w niszowych agencjach czy u garażowych projektantów to jak wyrzucić to w błoto .... dać 4-5 tyś. za produkt jakościowy serwisowany z supportem technicznym u firmy, która za rok nie zniknie z rynku - inwestycja udana.

Do autora wątku poszło już PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morsdicti odpaliłby ci od razu portal jak Microsoftu :polew: :polew:

Prosta strona jest do zrobienia. Ale jak móiłem zajmuje sie tym po godzinach i nie dostaniesz odemnie rachunku na to bo nie prowadze działalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morsdicti odpaliłby ci od razu portal jak Microsoftu :polew: :polew:

Prosta strona jest do zrobienia. Ale jak móiłem zajmuje sie tym po godzinach i nie dostaniesz odemnie rachunku na to bo nie prowadze działalności.

Prosty biznes - prosta strona to i proste zyski i brak funduszu na inwestycje :) proste nie he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morsdicti odpaliłby ci od razu portal jak Microsoftu :polew: :polew:

Prosta strona jest do zrobienia. Ale jak móiłem zajmuje sie tym po godzinach i nie dostaniesz odemnie rachunku na to bo nie prowadze działalności.

Prosty biznes - prosta strona to i proste zyski i brak funduszu na inwestycje :) proste nie he

Ja to w 100% rozumiem. :good:

Ale kolega zaznaczył że zalezy mu na prostej stronie. Co nie znaczy że "prostej" to badziewnej.

W stronach małych firm nie chodzi o to by strona byla z przepychem tylko z glowa zrobiona. Ma w pełni prezentować wizerunek firmy i byc bardzo intuicyjna by klient wchodząc nie zgubił się tylko jak najprościej dostał to czego chce i żeby zwrócił uwage na najwazniejsze oferty i newsy.

A żeby to osiagnąc nie potrzebna jest strona www za 5tys zł tylko włąsnie "prosta" strona zrobiona przez kogoś z głowa i dobrym wyczuciem.

Takie jest zycie że w tej chwili bardziej liczy się chwytliwy pomysł niz przepych.

Na duże skomplikowane strony moga sobie pozwolic większe firmy które mają z tego naprawde pozytek. Np wprowadzając funkcje sklepu internetowego, forum itp.

Jeśli źle mówie kolego morsdicti to mnie popraw :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morsdicti odpaliłby ci od razu portal jak Microsoftu :polew: :polew:

Prosta strona jest do zrobienia. Ale jak móiłem zajmuje sie tym po godzinach i nie dostaniesz odemnie rachunku na to bo nie prowadze działalności.

Prosty biznes - prosta strona to i proste zyski i brak funduszu na inwestycje :) proste nie he

Ja to w 100% rozumiem. :good:

Ale kolega zaznaczył że zalezy mu na prostej stronie. Co nie znaczy że "prostej" to badziewnej.

W stronach małych firm nie chodzi o to by strona byla z przepychem tylko z glowa zrobiona. Ma w pełni prezentować wizerunek firmy i byc bardzo intuicyjna by klient wchodząc nie zgubił się tylko jak najprościej dostał to czego chce i żeby zwrócił uwage na najwazniejsze oferty i newsy.

A żeby to osiagnąc nie potrzebna jest strona www za 5tys zł tylko włąsnie "prosta" strona zrobiona przez kogoś z głowa i dobrym wyczuciem.

Takie jest zycie że w tej chwili bardziej liczy się chwytliwy pomysł niz przepych.

Na duże skomplikowane strony moga sobie pozwolic większe firmy które mają z tego naprawde pozytek. Np wprowadzając funkcje sklepu internetowego, forum itp.

Jeśli źle mówie kolego morsdicti to mnie popraw :notworthy:

Jak najbardziej masz rację :) Tylko, że chciałem zaznaczyć - że strona wykonana za 500zł przez garażowego projektanta studenta nigdy nie będzie wykonana profesjonalnie i ze smakiem, sam w swojej pracy jestem zwolennikiem minimalizacji i prostoty - bo strona ma działać, sprzedawać, firmować produkt itd ... a nie błyszczeć i powalać funkcjonalnościami i zastosowaniem nowych technologii (Zależnie od branży).

Uważam, że lepiej jest doinwestować te parę złotych i zapłacić profesjonalnej firmie niż wywalić 500-700zł bo tak cenią się fachowcy z ogłoszeń na trojmiasto.pl etc ... strona WWW to nie tylko jej wygląd ale też całą masa otoczenia (począwszy od w pełni poprawnego, semantycznego i zrozumiałego dla wyszukiwarek kodu itd itd ...) - strona nie nadająca się do prawidłowego zindeksowania w jakiejkolwiek wyszukiwarce (a takie otrzymujemy od projektantów za 500zł bo oni sami nie wiedzą co zrobili, po prostu liczy się frontend i to co użytkownik dostaje "na twarz" nic więcej) nie ma racji bytu to tak jakbyśmy nadrukowali 10 000 wizytówek a nie mieli ich komu rozdawać - sens ? no nie ma ... strona WWW to też zbiór masy zasad usability - jeżeli jest mało użyteczna - przy wysokiej konwersji czasu do wygodnictwa przeciętnego internauty - jeżeli nie przeklika się przez nią w ciągu pierwszych 2 minut - nigdy więcej na nią nie wróci - za 500-700zł nie dostaniesz tego niestety :)

Dlatego reasumując o wiele większą korzyść przynosi podwojenie czy potrojenie kwoty 500zł na przestrzeni czasu i zapłacenie za profesjonalny projekt dla profesjonalisty niż wywalenie 500zł jednorazowo ...i tylko jednorazwo bo strona nie ma racji zaistnieć na dalszych płaszczyznach - nie zwróci się inwestycja a już na pewno strona nie zarobi na siebie (logicznie jedno wynika z drugiego:) )

Reasumując raz jeszcze :) jeżeli nie stać kogoś na wydatek 1500zł na projekt strony WWW (prostej, ale w pełni zgodnej ze standardami i zarabiającej) to nie widzę głębszego sensu w inwestowanie w stronę WWW w ogóle :) dlaczego ? kiedyś rozmawiałem z klientem i zadał mi pytanie "a po co mi ta strona, skoro nikt i tak nie wie, że ja ją tam mam" - i tu jest chyba odpowiedź na to dlaczego - zamawiając projekt u garażowego webdevelopera, który zamieści stronę na darmowym serwerze etc ... nawet jeżeli będziemy meli domenę z regionalną lub ogólnopolską końcówką ... strona nigdzie nie dotrze ... samo się nie zrobi. To tak jakby wykupić ogłoszenie o sprzedaży paszy dla zwierząt w tygodniku miłośników sztuki szydełkowania ... strona nic nie sprzeda. Zarabianie przy pomocy strony internetowej - sprzedaż własnego lub obcego produktu za jej pośrednictwem lub też przyciągnięcie % klientów przychodzących do firmy realnie "ze strony www" to inwestycja o wiele wieksza niż nawet 5 tyś za sam projekt i jego wdrożenie :)

Zaraz pewnie będzie atak na moją osobę :) że gadam bzdury itd ... że przecież adres do strony WWW będzie na wizytówkach, bilbordach, w gazetach ... i ludzie będą wchodzić .... tak tylko kupujesz stronę WWW aby ją reklamować na wizytówkach, bilbordach i w gazetach ? czy z założenia powinno być odwrotnie :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...