Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] Audi 2,4 Benzyna


Kawul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem zainteresowany kupnem Audi B5, i teraz moje pytanie, jak silniki 1,8 1,8T i 2,4 sprawuja sie na LPG, oraz ogolnie na co zwrocic uwage przy kupnie, co jest minusem a co plusem tego auta, wszystko, dodam ze jestem GOLY w tym temacie, jedyne co mialem wspolnego z a4 to brata 1,8T w angliku 3 lata temu ponad ;) i nic wiecej, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2,6 quattro pali mi tak mieszanie 12 l gazu a trasa 10 l a wzimie jak byly -10 to 17 l gazu jesli ci nie bedzie przeszkadzac to bierz 2,4 v6. slyszalem ze 1,8t pala prawie co 2,6 jesli chcesz taniej jezdzic to 1,8 trasa 9 l a miasto 12 do kupna wes cobie znajomego mechanika to ci doradzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie silniki bardzo dobrze znoszą LPG. Ja osobiście też bym preferował 2.8 z quattro. V6 mają to siebie że są bardzo elastyczne i no i mają świetny dźwięk :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy 2.4 30v czy 2.8 30v to dźwięk ten sam. Oba palą podobnie a 2.8 troszkę dynamiczniejszy ale 2.4 też daje frajdę z jazdy szczególnie w połączeniu z Quattro :) Podczas wyboru kieruj się stanem technicznym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.8 30v :good: najlepiej w Quattro

Dobrze mówi :good: Wiem coś o tym. Czasem śmigam Passatem 2.8 4Motion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi mój gazownik mówił że najlepiej 1,8T znoszą choć w moim nie narzekam a jak w opisie 2.4 v6 30v pali w przedziale 13-16 l gazu w mieście zalezy jaki mróz, moj brat posiada taki sam od 3 lat tylko sedan pali mu 11 na trasie w lato gazu!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i to 2.8 quattro. Nie żałuj 2l gazu - to tylko 5zł na 100km, a radość z jazdy bezcenna :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem 2 egzemplarze, jeden z allegro, jeden przypadkowo znaleziony po znajomosci mi kolega pow ze ktos tam ma do sprzedania, oba byly porazka pod wzgledem technicznym, a wiec odpadlo, nie bylem przygotowany na 2,8 czy 2,4 czy cokolwiek chcialem AUDI A4 ;D no i ogl kilka dieselkow, kilka benzynowych no i b+lpg ale padlo wkoncu na AHU 90 PS ;D szalu nie ma, ale kiedys napewno bedzie wiecej mocy, narazie auto potrzebuje do przemieszczania sie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...