Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Gwiżdząca turbina


sahipp

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze są chyba angielskie zamienniki......

Mozliwe...nie zajmuje sie turbinami od strony budowy. Jestem ja Wy konsumentem produktu zrobionego przez osobe trzecia. Najczesciej gdy cos sie sypalo to ja mialem na glowie klienta (montowalem i stroilem) dlatego dosc mocno sprawdzalem zaklady w ktorych regenerowalem suszarki.

I o ile nie moge sie przyczepic do tych starszych hybryd z przed paru lat (dzialaja do dzis w wiekszosci) to produkty z przed roku wyraznie spadly jakosciowo. To sklonilo mnie do drenazu tematu dlaczego zaufany turbiniarz nagle gnoty wypuszcza.

Miedzy innymi dowiedzialem sie ze jak kiedys placil ok 600zl za kpl naprawczy tak teraz placi ok 200-300zl w hurcie.... to juz daje do myslenia.

Moga byc czesci i z afryki czesci jak beda dobre...ja narazie jestem zniesmaczony zwlaszcza ze jak podliczymy ile srednio sie krzyczy za regeneracje turbin to mozna wymagac uczciwego podejscia do tematu.

Dlatego regeneracja turbin z VNT to czasem stapanie po polu minowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Robert napisał. Nie da się zregenerować turbiny tanim kosztem na dobrych zamiennikach nie mówiąc o orginalnych częściach... Niestety ostatnimi czasy namnożyło się pseudo zakładów regenerujących turbiny na baaardzo kiepskich zamiennikach dodatkowo z baardzo kiepską wiedzą na temat ich regeneracji.

W większości regeneracje na allegro mieszczące się w cenie ok 900zł za gotową turbinę są lipą bo nie da się włożyć kompletnego zestawu naprawczego w tej cenie. Tak samo widziałem cudne chińskie tłokorozdzielacze 11mm, które nie wytrzymywały kilku tys. km.;)

Co do ciśnienia to dla vnt15 i gt1749v bezpieczne jest 1.15bara stałego doładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ciśnienia to dla vnt15 i gt1749v bezpieczne jest 1.15bara stałego doładowania.

what?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ciśnienia to dla vnt15 i gt1749v bezpieczne jest 1.15bara stałego doładowania.

what?!

Rozwiń swoje skróty myślowe bo nie za bardzo można się domyśleć o co Ci chodzi;)

vnt15 i gt1749v to te same turbiny z tym że ta druga była montowana w nowszych autach. Jedyne co je różni to wielkość zaworu podciśnienia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, zatem sprawa prosta lipna turbina, trzeba będzie na gwarancje z nią pojechać i tyle i facet musi ją wymienić....

Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...