Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Liberty Direct


Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe jak z wypłatami po wypadku lub kradzieży ??

:mysli:

pewnie tak jak wszędzie, czyli problem za problemem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w PZU nie narzekam, ale może dlatego że mam znajomego :mysli:

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w PZU nie narzekam, ale może dlatego że mam znajomego :mysli:

na forum ludki nie jednokrotnie opisywali swoje przygody z wypłatą odszkodowania przez ubezpieczycieli, u nas jest jedno wielkie hamstwo, odrazu jesteś brany za jakiegoś pasera który chce wyłudzić trochę siana od "uczciwej" firmy. Twoje znajomości napewno dużo dają. :thumbup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie policzylem tak na wyrost gdybym kupil A6 z 2000 roku 1.9TDI. Wyszlo mi okolo 2400 za OC, AC Premium i Assistance Premium. Jak te same dane wklepalem do Benefii gdzie mam od nowosci ubezpieczonego fiacika to mi wyszlo 4500. Niezla roznica. Jesli kupie audice to chyba polece do liberty po szczegoly.

Wogole od paru dni mam kryzys jesli chodzi o audi, nie wiem czy mam ochote wysrywac kupe kasy na utrzymanie samochodu. Za 2-3 tysiace zlotych w skali roku mozna naprawde kupic sobie cos fajnego, zainwestowac w cos ciekawszego. Juz nie wspomne o serwisowaniu auta... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj rozmawiałem z konsultantką z Liberty i wyliczyła mi 3340zł za pakiet AC+OC+NW+Assistance (najdroższ opcja)

Moje zniżki to OC - 40%, AC 0%.

Myślę że nie jest tak źle.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z forumowiczów jest wogóle ubezpieczony w Liberty? bo stawka jest dla mnie interesująca, ale nie wiem jak ma sie brak przedstawicielstwa w moim rejonie do całej sprawy? czy ubezpieczenie przez neta czy telefon nie jest problematyczne? i jak sie ma sprawa gdy faktycznie przydaży sie jakis wypadek? bo jak wszystko jest ok, to pewnie nikomu brak biura w okolicy nie robi różnicy, ale co jeśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...