Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wybór używanej opony "prawie nowej"


dziadek

Którą oponę 225/50/R17 byście wybrali?  

  1. 1. Którą oponę 225/50/R17 byście wybrali?

    • PIRELLI P7 CINTURATO
    • YOKOHAMA DECIBEL E70
      0
    • MICHELIN PRIMACY HP
    • Goodyear NCT5
    • DUNLOP SP SPORT 01


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pomóżcie mi w wyborze jakie i od kogo na alledrogo kupić oponki. Powyżej do wyboru modele opon a poniżej odpowiednie linki do aukcji nad którymi się zastanawiam. Może ktoś kiedyś kupował od któregoś sprzedawcy. Każda rada się przyda...

1. http://allegro.pl/225-50-17-pirelli-p7-cinturato-jak-nowe-i1447936927.html

2. http://allegro.pl/yokohama-decibel-e70-225-50-r17-98v-4szt-225-50-17-i1432034363.html

3. http://allegro.pl/letnie-225-50-17-michelin-primacy-hp-arex-ploty-i1434676846.html

4. http://allegro.pl/letnie-goodyear-nct5-r17-225-50-17-94w-rsc-4szt-i1447328263.html

5. http://allegro.pl/225-50-17-dunlop-sp-sport-01-rsc-idealne-i1447936928.html

Liczę również na wasze opinie co do aukcji jak ktoś czegoś się dopatrzy...a może ktoś ma możliwość obejrzenia na żywo bo mieszka w pobliżu to byłoby super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na michelina nie ma bata osobiscie nie jezdzilem na lepszych oponach

ale cena tych pirelek jest super i chyba to bym wziol[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 17:45_________________________________________________aha dunlop i good year to sa run flaty wiec odpadaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha dunlop i good year to sa run flaty wiec odpadaja

wszystkie to run flaty z tego co wiem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważaj przy zakupie używek !!! zjdecia ładne ale najlepiej odebrac osobiscie - dobra rada, ja kupiłem raz z allegro, byly na foto ok, po 100 km okazało się iż mimo że bieżnik jest 7 mm to z boku opony rozwarstwiły się masakra !

nie odradzam ale sprawdz dobrze szkoda np 1400 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie używane gumy to loteria.

Po co bierzesz Runflaty?

To wynalazek na drogi równe jak stół bilardowy.

Szkoda komfortu i zawieszenia.Chory patent BMW którzy wkładają je do nowych aut,szczęście powoli od tego odchodzą,jest już wybór...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i uzywki to loteria ale kup nowe i nawet jak masz gwarancje a bedzie cos nie teges to same problemy.

Przykład z zycia:

Nowe Fuldy zaczeły bic a przejechalem okolo 5 tys km. Nie wjechałem w dziure i tym podobnie.

U goscia ktorego kupilem musialem sciagnac opone co by poszla do zbadania przez importera lub producenta bo tak gosc kazal.Zostalem na 3 oponach wiec musialem kupic jeszcze jedena sztuka co by jezdzic i czekac na przyznanie gwarancji a to trwalo 1,5 miecha. Na szczescie przyznano wade opony i oddano kase za zla sztuke.

Nie wiem czy jest tak zawsze ale bylo to troche utrudnienie w funkcjonowaniu i zachodzenie w glowe czy oni cos nie wymysla i nie zwala na mnie ze ja cos zrobilem np wjezdzajac w dziure.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany... używane za 1800zł!?!?!?!

dać tyle za coś "w worku"?

chyba bym wolał gdzieś na ratki wziąć... choć pewnie za 3 miechy zmieniasz autko :cool1:

ja tam chwalę micheliny ale runflat'y to inna bajka - testy jakieś ogarnij :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe bmw teraz tylko wychodza na runflatach ze wzgledu na zawieszenie i brak kola zapasowego

a cena takich opon kusi bo np cena takiej nowej pirelki to min 750 zl a michelin min 800 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu modelach BMW przy zakupie nowego auta masz już wybór jakie opony chcesz(tak słyszałem,jeśli to nieprawda nie będę siał plotek sam nie sprawdzałem).

Na ogół co tanie to drogie...inna sprawa że wszyscy Run flatów się pozbywaja(mój kumpel w nowym X6 odrazu sprzedał ten chłam).A kupić tego za bardzo nikt nie chciał.Poszło na Ebayu.Niemiec wykorzysta.

W A6C6 na 18 komfort na run flatach byl znaczaco,znaczaco gorszy niz na 19 i zwyklych oponach.

W polskich realiach całe auto "wytłukujesz" na tym badziewiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Stwierdziłem że nie będę ryzykował i zamówiłem Pirelki nowe, trochę boli :confused4: ale przynajmniej będzie pewnie...teraz poszukiwanie felg...[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 17:09_________________________________________________ps wybrałem bez Run Flat za waszymi radami :decayed: thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie kupowanie prawie nowych "opon" to totalne nieporozumiemie, opony to jedyny element który ma styk auta z nawierzchnią, i nie widzę sensu pchania się w jakies używki niewiadomego pochodzenia, które najczesciej pochodzą z 4 różnych aut, i ta która nie ucierpiala jest kompletowana do zestawu, umyta, nasmarowana pastą i heja na aukcje, oczywiscie wszystkie będą inaczej starte, przeważnie z roznych tygodni produkcji, czasem może nawet kołkowane.

później ta pozorna oszczędność, może się źle skończyć jak będziesz w lecie pomykał z dużymi prędkościami, i któraś guma nie wytrzyma i strzeli.

wiadomo tyczy się to też nowych gum, ale prawdopodobieństwo jest dużo mniejsze i przedewszystkim jest później jakieś roszczenie z tego tytułu, no i komfort psychiczny że guma nie leżała w wodzie przez 3 miechy i sie nie rozwarstwi po jednym sezonie :)

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Stwierdziłem że nie będę ryzykował i zamówiłem Pirelki nowe, trochę boli :confused4: ale przynajmniej będzie pewnie...teraz poszukiwanie felg...[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 17:09_________________________________________________ps wybrałem bez Run Flat za waszymi radami :decayed: thx

:good: :good: :oklaski: :ok2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czemu jedziecie runflata ? :) szczerze jaka różnica pomiedzy zwykłą gumi jagodą a z ranflatem

z tego co tu pisali i co się naczytałem na necie to jest dużo bardziej twarda-sztywniejsza-wzmocnione boki opony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czemu jedziecie runflata ? :) szczerze jaka różnica pomiedzy zwykłą gumi jagodą a z ranflatem

z tego co tu pisali i co się naczytałem na necie to jest dużo bardziej twarda-sztywniejsza-wzmocnione boki opony...

czyli jak każde niskoprofilowe opony.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak każde niskoprofilowe opony.....

Run flat w porównaniu do zwykłej niskoprofilówki jest jeszcze wzmiocniony i utwardzony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...