Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Problem z migaczami i oświetleniem wnętrza - prośba o schematy elektryczne


ArkadiuS

Rekomendowane odpowiedzi

Hey

Potrzebuję schemat elektryczny układu migaczy i oświetlenia wnętrza auta.

Mam dwa problemy w B5, 2000r Avant. Rozłączył mi się wężyk tylnych sprysków i zalał złącza przy podnóżku. Wysuszyłem wszystko, ale nie mogę sobie poradzić z:

1) Migaczami. Po chwili pracy układ migaczy się zawiesza, ale gdy ścisnę wyłącznik migaczy (mam go na wierzchu) to znów zaczynają działać. Objaw jakby masy brakowało. Same światła awaryjne działają bez zarzutów. Wymieniałem manetkę oraz wyłącznik migaczy i ciągle to samo. Na początku jazdy działają normalnie, a po chwili się zawieszają.

2) Dodatkowo nie działa mi centralne oświetlenie wnętrza w pozycji neutralnej (po przełączeniu na 1 działa normalnie) tj. po otwarciu drzwi jak zapala się oświetlenie nóg i drzwi, ale lampka w podsufitce nie zapala się.

Czy ktoś miał podobny przypadek.......... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego posprawdzaj styki w kostkach na słupku na dole koło nogi kierowcy pewnie ci zalało jakąś kostkę płynem i nie ma przejścia sygnału do oświetlenia wnętrza też tak miałem i wypinałem wszystkie kostki i znalazłem kilka zaśniedziałych pinów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten schemat podpasi do Twojego auta i czy coś Ci pomoże:

:)

oświetlenie wnętrza '99r.-2000r.:

Oswietlenie_wnetrza.jpg

kierunkowskazy:

kierukowskazy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...