Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Przy porannym odpaleniu telepie silnikiem i coś stuka


negatiV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moim 2,5 tdi po postoju dłuższym niż ok 8godz. ciężko odpala.Telepie całym silnikiem tak ok 4-5 sek i zapala jakby nie na wszystkie tłoki.Wczoraj coś zaczęło głośno stukać i kupę białego dymu przy tym.Auta nie odpalałem więcej.Założone były niedawno nowe świece żarowe febi oraz wężyki przelewowe paliwa.Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zużytą hydrauliką mojego silnika miałby takie objawy?wcześniej nie mógł zaskoczyć od razu teraz doszło te stukanie chyba popychacza dość głośne i straszne dymienie-mija to po chwili i pracuje normalnie.Jutro chyba dla spokojnego sumienia zrzucę pokrywy zaworów.Mam jeszcze pytanie do znawców tematu-jest opcja po dwudniowym postoju cofania oleju z obiegu smarowania i przez to takie telepanie szarpanie silnikiem?Każde następne odpalenie silnika jest ok na dotyk moc ma nie dymi na ciepłym spala normalnie.[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 18:58_________________________________________________Odpaliłem na moment auto potwornie dymi nie widziałem jeszcze takiej chmury i stuka.

Vag pokazuje błąd:

00550 - Start of Injection Regulation

17-10 - Control Difference - Intermittent

00523-

mam zdjętą lewą pokrywę zaworów wszystko siedzi na swoim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...