Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

delegacja :polew:

to gitara

zdjęcia można by dać na pierwszą stronkę :gwizdanie:

Opublikowano

delegacja :polew:

to gitara

zdjęcia można by dać na pierwszą stronkę :gwizdanie:

nie smiej sie chlopie bo taka robota i juz :tongue4: a ten dziurawy klosz wymieniony? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

czekam na dofinansowanie :kox::naughty:

Opublikowano

Napisz wniosek do Uni na dofinansowanie:polew: :polew:

Ładnie wyszły zdjecia Tomek :good: Byłeś na tej hamowni albo masz jakis namiar??

Opublikowano
  • Autor

dają pieniądze na modernizację :polew: :polew:

Opublikowano

Napisz wniosek do Uni na dofinansowanie:polew: :polew:

Ładnie wyszły zdjecia Tomek :good: Byłeś na tej hamowni albo masz jakis namiar??

nie bylem bo kurde czasu nie mam zbytnio bo ciagle w pracy jestem ale mysle ze tak za tydzien lub dwa to pojade :decayed:

ale tu masz linka do ich stronki i tam wszystko pisze http://www.rs-service.eu/

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

oświetlenie zrobione :naughty:

Opublikowano

zalożyłes te lampy co chciałes?jak sie fura prezentuje?co teraz planujesz

Opublikowano
  • Autor

powoli :tongue4: lampy będą :kox: na razie zrobione mam podświetlanie nóg i podświetlanie drzwi od spodu :)

dzięki koledze z naszego forum a dokładnie Waldkowi (CYCEK997)

Opublikowano

a co tam założyłes pod drzwiami miałes tam jakies miejsce na orginalne lampki czy cos tam rzeżbiłes,a wewnatrz co dałes jakies ledy czy ori lampki,nie wiem jak to sie przedstawia w b6 wiem ze mam miejsce nad nogami takie lampki ja w drzwiach tylko białe,tylko gdzie to sie podłończyc

Opublikowano
  • Autor

ledy wpakowaliśmy, pod nogami mam na czerwono a pod drzwiami na biało ....

u nas w b5 jest jakaś kostka przy nogach i tam się wpięliśmy i potem przeprowadzili kabel na drugą stronę :)

wiesz lepiej wygląda ten pasek led niż org lampka

przynajmniej ja tak uważam

Opublikowano

tez musze sie tym zajac,tylko sam nie wiem czy orginalne lapki czy ledy,zobaczymy przy okazjijak Ci sie to prezenyuje

Opublikowano
  • Autor

efekt za***isty :good: pogadaj z cycem on ci wytłumaczy

Powiem ci że chłopak ma talent :decayed: wyszło mu to za***iście , na twoim miejscu dał bym led fajnie świecą i nie widać ich wcale a kasy ci zostanie jeszcze ...

ja teraz będę chciał zrobić podświetlanie klamek na czerwono :naughty:

Opublikowano

A ja proponuje ori lampki tylko zarowki led bo w b6 jest specjalne miejsce na lampki pod nogami i u dolu drzwi przerabialem temat.. prosta sprawa :gwizdanie:

Dzieki za linka Tomek

Opublikowano

i tak zrobie,mam miejsce na ori lampki,tylko zarówki dam ledowe zeby fajnie świeciły,teraz tylko kwestia czasu i lepszej pogody

Opublikowano
  • Autor

rób bo efekt zarąbisty :kox:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 19:21_________________________________________________mam pytanie będzie ktoś z was zamawiał naklejki klubowe ?

Opublikowano

ja mam to nie będę :> zamawiał

Opublikowano
  • Autor

a nie mam ktoś na zbyciu :gwizdanie:

Opublikowano

Koman,to gdzie masz naklejki ode mnie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

mam :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.