Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00


koman

Rekomendowane odpowiedzi

A przy okazji moze ktos ma jakies namiary na ta płyte z nawigacja pomiedzy zegarami,wnerwia mnie fakt posiadania czegos z czego nie można korzystac

http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&biw=1277&bih=894&q=navigation+plus+dx+2010+2011&aq=f&aqi=&aql=&oq=&fp=e4d30ce1d276ca8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji moze ktos ma jakies namiary na ta płyte z nawigacja pomiedzy zegarami,wnerwia mnie fakt posiadania czegos z czego nie można korzystac

http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&biw=1277&bih=894&q=navigation+plus+dx+2010+2011&aq=f&aqi=&aql=&oq=&fp=e4d30ce1d276ca8

a powiedz mi jak tą płytkę nagrać niby nie możliwe !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji moze ktos ma jakies namiary na ta płyte z nawigacja pomiedzy zegarami,wnerwia mnie fakt posiadania czegos z czego nie można korzystac

http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&biw=1277&bih=894&q=navigation+plus+dx+2010+2011&aq=f&aqi=&aql=&oq=&fp=e4d30ce1d276ca8

a powiedz mi jak tą płytkę nagrać niby nie możliwe !!

żaden problem. w rarze lub zipie masz z reguły profil do clone cd a czasami nawet samo clone cd. instalujesz lub ściągasz, nagrywasz z profilem i nawigujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jak w rns-e trzeba nagrac plyte jako dvd-rom czyli musi byc nagrywarka z zmiennym booktype.. wiekszosc lite-onow i pioneerow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jak w rns-e trzeba nagrac plyte jako dvd-rom czyli musi byc nagrywarka z zmiennym booktype.. wiekszosc lite-onow i pioneerow..

nie. to jest taka sama płytka jak do starego rns-d. płytka jest cd nie dvd. sprawdzałem u szwagra w B6 między zegarami. działała jak burza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki przyciemniał ktoś może sobie szybki sam przy samochodzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ostro wziołes sie za robote,jesli tylne boczne by Ci wyszły,ponoc można to zrobic bez wyciagania to z tylna jest podobno troche kłopotu i wprawy,sam osobiscie tego nie robiłem.Ale polecam.

I auto mam uziemione rozkreciłem hamulce,okazało sie ze oprucz klocków z tyłu tarcze tez nadaja sie do wyj....nia.Myslałem ze moze da sie przetoczyc...Czekam do poniedziałku na tarcze :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj ... to kijowo oprócz układu hamulcowego będziesz jeszcze coś robił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na jaki kolor zaciski ?

może założył byś temat i wkleił swoje zdjęcia na forum :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co zbiłeś :mysli:eheh

przecież u mnie też nie ma rewelacji w samochodzie a założyłem wątek hehe[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 19:55_________________________________________________żeby nie było że nie dodałem

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186801.new#new :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zbiłem,poprostu poprzedni własciciel nieco ja przyniedbał,dostała sie woda,lampa nie była szczelna,naprawiłem ja,umyłem ale róznica jest,nie da sie tego zrobic tak jak orginał,syf został.

Panowie,moze by wkncu ustalic termin jakiegos realnego spota???[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 12:45_________________________________________________Koman lampy rewelacja,róznica jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jacuś :tongue4:

W tym miesiącu to raczej odpada święta itp może 1 maja ? akurat będzie ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czekamy na innych :kox:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 13:54_________________________________________________gdzie reszta załogi ze spota ?

wypowiadać się !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi srednio bo to bedzie dlugi weekend to mazna wyskoczyc gdzies ekipa wiec ciezko stwierdzic czy bedzie pasowal ludziska..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...