Jump to content
0
koman

Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00

Recommended Posts

:kox: :kox: liste rób :decayed:

Wstępna lista chętnych ;

koman- organizator- mój numer w razie pytań (782185171) liste podaj dalej :>

Przyjma nas :mysli:

Jak nas bedzie z 15 :audi: to nie wiem czy sie pomiescimy :polew: ale wypas by tak razem sie jechalo ale jestem jak najbardziej za zeby najpierw w klb :good:

:tongue4: juz tyle razy bylem w rzesz na spocie i napewno bedzie miejsce :tongue4: a napewno przyjma :naughty: chlopaki sa :good: im lepiej tym wiecej :thumbup:

Podwies w pierwszym poscie a tam zreszta jak ustalimy jakas date bedziemy sie umawiac :decayed:

Koledzy na spocik w RKL ja też sie łapię bo mam nie daleko. Jeśli by coś nie wyszło to można się całą ekipą z RKL wybrać do rzeszowa. Mi to nie przeszkadza, jak będzie bliżej ustalona data to ja bardzo chętnie. może namówię kilku kumpli którzy nie są w klubie a mają nasze kochane Aczwóreczki. Jak będzie bliżej ustalona data to proszę o wiadomość na PW. Pozdro dla wzystkich

To baaa... :tongue4: [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 16:19_________________________________________________Wstępna lista chętnych prosze się wpisać ;

koman- organizator- mój numer w razie pytań (782185171) liste podaj dalej :tongue4:

Przyjma nas :mysli:

Jak nas bedzie z 15 :audi: to nie wiem czy sie pomiescimy :polew: ale wypas by tak razem sie jechalo ale jestem jak najbardziej za zeby najpierw w klb :good:

:tongue4: juz tyle razy bylem w rzesz na spocie i napewno bedzie miejsce :tongue4: a napewno przyjma :naughty: chlopaki sa :good: im lepiej tym wiecej :thumbup:

Siema Rzeszów Wita a kiedy to nas odwiedzisz wiem że zimno :naughty: ale parę spotów opuściłeś :thumbdown:

a w Rze to zwsze miejsc jest nie brakuje parkingi duże hi :evil: :evil:

eeee.... ludziska :decayed:

Plugibugi sorki za nieobecnos ale taka praca niestety ze czesto mnie nie ma na miejscu :kwasny: ale dorezam kilka modow w :a4fan: i napewno sie zjawie :good:

Widzę ,że sum zrobiliście z tym spotem i tyle :gwizdanie: a zapowiadało się tak pięknie

Ja tam też mogę się bujnąć. Nie jest daleko a Głogowską obwodnicą śmiga się fajnie :evil: i przy okazji bym do siostry na kawę zaczepił :)

a gdzie reszta ?

myślę w następną niedziele spota zrobić

nie tylko ode mnie to zależy :gwizdanie:

Pytanie z innej beczki: znacie człowieka który sprowadza samochody i ma plac (komis) przed Kolbuszową po lewej stronie na takiej górce koło CPNu???

Czasami mu się uda przywieść coś ciekawego :naughty:

ja przyjadę a czy reszta przyjedzie :gwizdanie:

więc niech będzie 13 :tongue4:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 22:09_________________________________________________zastawiam się nad zaproszeniem na spot członków Audi Klub Podkarpacie i Audi Club Polska ...

nie będzie wam to przeszkadzać :)

Spot a4 Panie Koman :>

oK :tongue4: możecie się wpisać wstępnie kto by przybył :cool1:

ja potwierdzam,tylko która godzina? jak niedziela i bedzie msza w kościele to o tym parkingu możemy pomarzyc,fajnie by bylo ustawic auta kolo siebie,bo jak sie rozproszymy wkolo rynku to bedzie lipa,zrobie jakies fajne zdjecie na stronke.

o której byście chcieli ?

no wlasnie z tym parkingiem kolo krokodyla to bedzie lipa bo pelno ludzi w kosciele i nie ma gdzie zaparkowac nawet ,trzeba lepsza miejscowke znalesc :tongue4:

co za starostwem , w skansenie hmmm....[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 20:26_________________________________________________

co za starostwem , w skansenie hmmm....

parzyłem msza jest o 15.00 a na spota pasuje być przed 15 to sobie parking zarezerwujemy