Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj w majdanie po godz 9 widziany koman tzn raczej jego audi bo ktos inny prowadzil :tongue4:

się ojczulek woził :decayed:

a na kawę czemu nie zajechałeś ? :gwizdanie:

do pracy jechalem nie dalo rady :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj w majdanie po godz 9 widziany koman tzn raczej jego audi bo ktos inny prowadzil :tongue4:

się ojczulek woził :decayed:

a na kawę czemu nie zajechałeś ? :gwizdanie:

do pracy jechalem nie dalo rady :tongue4:

szkoda bo miałem w lodówce 2 zimne piwa :decayed:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 21:48_________________________________________________Nie no tak to nie będzie :evil:

za tydzień robimy spota w stałym miejscu tylko wcześniej i wyruszamy do chłopaków na Rzeszów odwiedzić ich co wy na to ?

Opublikowano

To nie Ty mi koman machałeś w czwartek w Majdanie ?

Opublikowano
  • Autor

To nie Ty mi koman machałeś w czwartek w Majdanie ?

pewnie że ja ;D

Opublikowano

Już miałem odmachiwać, ale szyber się za wolno otwierał :naughty: :naughty:

Opublikowano

oo gosciu co z tym spotem ja bylem wczoraj w rzesz trzebabylo mowic :tongue4:

Opublikowano

szkoda ze nie mówiłes ze jedziesz,tez miałem ochote,duzo było samochodów?moze za dwa tygodnie wybierzemy sie wiekszym składem albo jakis lokalny spocik

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kurde jak się nie zagląda na forum to tak jest ;(

27 i 3 września mam wesele wieć nie bardzo

[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 19:38_________________________________________________wybieracie się 8 października na zakończenie sezonu ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
http://www.automotosalon.pl/[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 14:49_________________________________________________co się dzieje koman żyjemy , wczoraj widziałem Tomka (fanthom2)o 18 rundka po rynku potem o 19:30 tomekhxc , to już koniec spotów kolbuszowskich
Opublikowano
  • Autor

Piotrek niema mnie w kraju do 10 grudnia

Jestem w San Tropez obecnie (Francja) :(

[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 11:45_________________________________________________

UWAGA

Pierwsza impreza z cyklu AUDI MEET'

8 Października 2011 (sobota)

Godzina: 16:00

Miejsce: Parking pod sklepem "Meble.pl" przy ul. Langiewicza w Rzeszowie (tam gdzie miały być Złote Pasaże). Przed torami po prawej stronie jak się jedzie od obwodnicy.

Konkursy:

- Najładniejsze auto zlotu

- Najstarsze utrzymane auto zlotu

- Najbardziej oryginalne auto zlotu (bierzemy pod uwagę całe auto łącznie z silnikiem)

- Rzut kierownicą

- Najdziwniejsza rzecz pod maską

- Dojazd do przeszkody

Dodatkowo mamy jeszcze małe niespodzianki dla niektórych użytkowników z forum, ale o tym dopiero na zlocie.

Podczas zlotu będzie kręcony film, oraz tradycyjnie będą trzaskane zdjęcia (w tym grupowe) :-)

Panoramy:

:arrow: http://fotozibi.netarteri...e/Panorama1.jpg

:arrow: http://fotozibi.netarteri...e/Panorama2.jpg

Harmonogram imprezy:

16:00 - Otwarcie wjazdu na plac

17:00 - Rozdanie kart do głosowania na "Najładniejsze auto zlotu" (wybierają uczestnicy)

17:15 - Rzut kierownicą

17:45 - Wybory na "Najstarsze utrzymane auto zlotu*" oraz "Najbardziej oryginalne auto zlotu"** (zgłoszenia przy wjeździe na plac) (bierzemy pod uwagę całe auto łącznie z silnikiem - wybiera komisja)

18:15 - Najdziwniejsza rzecz pod maską*** (każdy uczestnik zlotu bierze udział)(wybiera komisja)

18:30 - Dojazd do przeszkody (wg. zgłoszeń przy wjeździe na plac)

19:15 - zakończenie głosowania na "Najładniejsze auto zlotu" - podliczanie głosów

19:30 - ogłoszenie wyników konkursów

20:00 - planowane zakończenie

Regulamin imprezy:

1. Na miejscu panuje bezwzględny zakaz śmiecenia. Po zakończonej imprezie należy po sobie posprzątać.

2. Nie puszczamy głośno muzyki.

3. Nie palimy gumy i nie pokazujemy co potrafi nasz samochód.

4. Na terenie placu panuje ograniczenie prędkości do 20 km/h.

5. Zabrania się prowadzenia pojazdów po spożyciu alkoholu.

6. Uczestnicy są zobowiązani do zachowania nie zagrażającemu bezpieczeństwa dla innych.

Niedostosowanie się do regulaminu oznacza usunięcie z imprezy bez wcześniejszej dyskusji!

*Najstarsze utrzymane auto zlotu - Najstarszy samochód zlotu, utrzymany w jak najlepszym stanie wizualnym i technicznym. Liczy się data w dowodzie rejestracyjnym i stan faktyczny pojazdu.

**Najbardziej oryginalne auto zlotu - Najbardziej oryginalny projekt samochodu, czyli co wyróżnia Twój samochód?

***Najdziwniejsza rzecz pod maską - Dotyczy całej komory silnika, bierzemy pod uwagę rzecz/przedmiot, który jest na stałe, tudzież jest za coś odpowiedzialny nie na daną chwilę.

Bardzo prosimy wszystkich przybyłych użytkowników o wyposażenie się w swoje wizytówki (karteczki z Nickiem z forum za szybą) oraz w długopisy :-)

Bardzo prosimy o punktualne przybycie :-D

Zapraszamy

_________________

www.audipodkarpacie.pl

Opublikowano

A ja pykłem se panowie chipa w weekend :> Kurcz troszke bida bo tylko 151 kucy i 343Nm, Byłem w EcuProject w Wrocławiu, i troche zajebalem bo filtry, oleje itd mam do wymiany za dwa tysiaki wiec moglem to zrobic przed chipem :wallbash: No i chlopaki mowili ze kata moglem wywalic bo juz dawno nie spelnia swojej roli a raczej tylko przeszkadza.. No al autko bez porownania :decayed: :decayed: Tomasz mozemy teraz na kresce stawac :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

czekajcie na mnie :gwizdanie:

Opublikowano
:mysli: :mysli: :mysli: Twe Lpg chce stanac na kresce :cool1:
Opublikowano
  • Autor

chce widzieć ten wyścig :naughty:

Łukasz nie sprzedajesz swojej audi?

Opublikowano

Mysle ze jednak chyba nie..Jest dosc doinwestowana i teraz poprawnie to przyspiesza wiec chyba nie... musialbym duzo za nia wolac a nikt by mi nie dal :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ile teraz trzeba dać za b6 taką przyzwoita ?

Opublikowano

A czy ja wiem mysle ze kolo 3 dyszek trzba miec zeby z konca produkcji i z jakims tam wypasem miec..polookaj na allegro :) A co myslisz o b6??

Opublikowano

3 dyszki to juz powinien byc w miare dopasiony,ja mysle ze z 25 tysiaków musisz miec od bidy,Łukasz ile dałes ze tego chipsa?a i co by dało to ze filtry i olej miałbys nowe?

Opublikowano

No olej to nic, filtry, głownie powietrza, no i moglem kata wywalic ale sie nie dogadalem z gosciem dokladnie przez telefon :kwasny: a dalem 800zł, to grupowka w dolnoslaskim, a ze akurat lecialem do walbrzycha to po drodze skoczylem do wrocka no i jedzie sie znacznie przyjemniej :kox:

Opublikowano

no ja tez zapierd...łem z tym katem jak robiłem turbo,ale co sie odwlecze to nie uciecze,to pewnie niezle pocisnołes na autostradzie:)150 kucy to juz fajna jazda,cena tez spoko.

ps:szukam w miare dobrego diselka w granicach 4 tysiecy,jakby ktos cos słyszał prosze o info.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.