zoltax

Tiptronic
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia zoltax

Reputacja

1. zoltax

Montaż klimatyzacji

Oczywiście, że można. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-1z-montaz-klimatyzacji-manualnej-a4-b5-1-9-tdi-1z-79670/ Pytanie tylko, czy ma to sens. Sam się zastanawiałem, czy montować, ale lepiej te 2 tysiące dołożyć i kupić coś z klimatyzacją. I pewnie będzie roczek młodszy.
  2. Hej. Mam dokładnie ten sam motor. Robiłem program u spanke'go z forum, świetny fachman, naprawdę polecam. Robi w Otwocku, nie masz blisko, ale warto. Ja robiłem to na tym sprzęcie co mam. Tylko został wgrany nowe program. Tak to wygląda u mnie teraz Teraz wiadomo, auto nie jedzie, bo człowiek szybko się do lepszego przyzwyczaja. Ale jak robiłem program, to 2 miechy banan z japy nie schodził
  3. zoltax

b5 klima czy da rade

Tutaj kolega montował klimę Czytaj i walcz. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-1z-montaz-klimatyzacji-manualnej-a4-b5-1-9-tdi-1z-79670/
  4. U mnie w B5 airbag zapala się po jakimś czasie, ale tylko gdy jadę > 80 km/h. Wynika to z nieprawidłowego montażu tarczki abs na tylnim kole. Jak zgaszę silnik, zapalę i przejadę parę metrów, kontrolka gaśnie. Aż do 80 km/h -- Sorka. Abs pomylił mi się z airbagiem.
  5. Ładny avancior. Marzę o tym silniku
  6. Dzisiaj po 17 w Wawie skrzyżowanie za Puławska na lotników zielona BePiątka na WI****L. Mrugłem Ci długimi, stałem za Tobą Pozdrowienia dla kierownika
  7. Nagra ktoś? BO nie mam TVN Turbo, a bym z chęcią zobaczył.
  8. eee... od czasu mojego swapa juz znam przynajmniej 3-4 sztuki B6-ek z 2.7BiT pod maską Jedna w Warszawie, druga w Opolu, trzecia w Lublinie chyba (nawet byla do kupienia ostatnio). btw, bede w Kielcach w najblizszy weekend... ale raczej nie dam rady na spota wpasc zadnego To nie chodzi o to, że nie masz czasu,tylko o to, że nigdy nikogo nie ma.
  9. Co piątek o 20 na planu wolności. Czasem ktoś przyjedzie, czasem nie Powodzenia
  10. Jak kiedyś przyjedzie z BMW, to go wydziedziczę
  11. Panowie, syn mi się dzisiaj urodził Jak będę kiedyś tam u was, to pociągniemy na mój koszt