Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jest fantom on nie jest z okolic Cmolasu :decayed:

Wasn't me ;p
Opublikowano

to jest fantom on nie jest z okolic Cmolasu :decayed:

Wasn't me ;p

znalaz się hi :tongue4::wink4: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

jak tam szybki przyciemnione ? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

tak :naughty:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 19:15_________________________________________________panowie szykować fury na niedziele godzina 16 ! obecność obowiązkowa :evil:

Opublikowano

kiedy macie zlot

Opublikowano
  • Autor

dziś .

Opublikowano

dobra kto sie wybiera na spota?

Opublikowano
  • Autor

ja , fantom czekam aż reszta tu wejdzie i sie dowie moze że ktos ma do reszty numer

Opublikowano

ja niestety nie,nawet do Ciebie nie mam,czyli tam gdzie zawsze,moze wdadne na chwile

Opublikowano

Widziany Tomaszhxc okolo 16 :) rundka pod stacje i po rynku :naughty: :naughty: ładnie cie wysledzilem :decayed:

A znacie panowie moze srebrna a6 c5 z motorem 2.6 na RKL??

wiem tez Cie widzialem :tongue4: ja cie wyczailem wczoraj ok 19 na parkingu pod krokodylem :dance:

:zyzol: i co z tym spotem ja wpadne na jakas godzinke :kox:

Opublikowano
  • Autor

i gitara wpadać panowie nawet na godzinę :>[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 15:02_________________________________________________panowie jako że na spocie u nas jest mało aut myślałem nad założeniem jakieś stronki ,profilu coś w tym rodzaju żeby zapraszać właścicieli tych aut co wy na to ?

Opublikowano

O jakich właścicielach tutaj mówisz?? Dalej masz na myśli tych twoich kolegów od golfów?? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

nie TYLKO AUDI :decayed:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 21:44_________________________________________________podeślij mi numer do tego gościa po poleruje klosze :cool1:

Opublikowano

i gitara wpadać panowie nawet na godzinę :>[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 15:02_________________________________________________panowie jako że na spocie u nas jest mało aut myślałem nad założeniem jakieś stronki ,profilu coś w tym rodzaju żeby zapraszać właścicieli tych aut co wy na to ?

Nie zabardzo wiem co masz na myśli ale jestem za,im nas bedzie wiecej tym lepiej.

Piotr jak tam samochodzik?wiesz juz co sie stało?

Opublikowano
podeślij mi numer do tego gościa po poleruje klosze

Koman mowilem ci.. papier wodny 2500 lejesz woda i polerujesz i polerujesz, pozniej tempo i polerujesz i az do skutku :good:

A co Piotrkowi bryka nawalila??

Opublikowano

:hi:

Ruszamy z nową ofertą X Ogólnopolskiego Zlotu Letniego

Zapraszamy :good:

info w wątku zlotowym :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202077.0

Opublikowano

jadę dziś odebrać , kat wtrysków ustawił bo miały inne parametry i kazał narazie jeździć bo nic innego nie znalazł, pojeździmy zobaczymy :mysli:

Opublikowano
  • Autor

czyli Tomek się nie mylił

Opublikowano

Podesle ci ten numer jak go wkoncu wykopie z tego balaganu w komorce, chyba ze juz sam sie za to wziales :)

Opublikowano
  • Autor

brak czasu ... jak ogarniesz to daj mi znać bo jeszcze kolega chce sobie zrobić jedna lampę od Seata Leona [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 21:51_________________________________________________chłopy co tu taka cisza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.