Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00


koman

Rekomendowane odpowiedzi

tak :naughty:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 19:15_________________________________________________panowie szykować fury na niedziele godzina 16 ! obecność obowiązkowa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja , fantom czekam aż reszta tu wejdzie i sie dowie moze że ktos ma do reszty numer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany Tomaszhxc okolo 16 :) rundka pod stacje i po rynku :naughty: :naughty: ładnie cie wysledzilem :decayed:

A znacie panowie moze srebrna a6 c5 z motorem 2.6 na RKL??

wiem tez Cie widzialem :tongue4: ja cie wyczailem wczoraj ok 19 na parkingu pod krokodylem :dance:

:zyzol: i co z tym spotem ja wpadne na jakas godzinke :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i gitara wpadać panowie nawet na godzinę :>[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 15:02_________________________________________________panowie jako że na spocie u nas jest mało aut myślałem nad założeniem jakieś stronki ,profilu coś w tym rodzaju żeby zapraszać właścicieli tych aut co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie TYLKO AUDI :decayed:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 21:44_________________________________________________podeślij mi numer do tego gościa po poleruje klosze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i gitara wpadać panowie nawet na godzinę :>[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 15:02_________________________________________________panowie jako że na spocie u nas jest mało aut myślałem nad założeniem jakieś stronki ,profilu coś w tym rodzaju żeby zapraszać właścicieli tych aut co wy na to ?

Nie zabardzo wiem co masz na myśli ale jestem za,im nas bedzie wiecej tym lepiej.

Piotr jak tam samochodzik?wiesz juz co sie stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podeślij mi numer do tego gościa po poleruje klosze

Koman mowilem ci.. papier wodny 2500 lejesz woda i polerujesz i polerujesz, pozniej tempo i polerujesz i az do skutku :good:

A co Piotrkowi bryka nawalila??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak czasu ... jak ogarniesz to daj mi znać bo jeszcze kolega chce sobie zrobić jedna lampę od Seata Leona [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 21:51_________________________________________________chłopy co tu taka cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...