Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widziałem w niedziele koło 18stej znajome audi na parkingu skansenu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to kiedy spot he? :tongue4:

na początku czerwca :naughty:

Opublikowano

[/quo

widziałem w niedziele koło 18stej znajome audi na parkingu skansenu :gwizdanie:

no tak pewnie moje :cool1: pózniej byłem jeszcze na rynku,szkoda ze Cie nie widziałem bo byłby mini spot.

Poczatek czerwca :mysli:

Opublikowano

chlopacy ja mam taki pomysl :decayed: zebrac sie jutro o 15 na parkingu a pozniej ruszyc do rzesz na spota co wy na to ja pojade do rzesz na pewno kto sie pisze? :kox:[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 12:13_________________________________________________eee widze ze cienka organizacja :thumbdown:

Opublikowano

Pomysł super,z mojej strony gorzej z organizacja,chetnie wybiore sie za dwa tygodnie,dzis dzien mamy u teściowej k...a :wallbash:

Opublikowano

no to lipa :thumbdown: zostalem sam :thumbdown: ale i tak pojade :decayed:

Opublikowano

A gdzie reszta?chyba nikt juz tu nie zaglada.Łukasz jak tam sciemniłes te szyby?planujemy jakiegos spota czy to juz koniec

Opublikowano
  • Autor

na czwartek jestem umówiony :decayed: eheeh

ale zobacze jak to sie skończy :cool1:

a spota to już myśle nad nim :>

Opublikowano

czyli nie robisz sam,i ile procent sciemniasz

Opublikowano
  • Autor

koszt ściemy szyb 200 zł

a ile % to się jeszcze nie zastanawiałem

Opublikowano

No to kiedy spocik?niech sie wszyscy wypowiedza jak komu pasuje,ja proponuje za tydzien albo dwa

Opublikowano

Widziany Tomaszhxc okolo 16 :) rundka pod stacje i po rynku :naughty: :naughty: ładnie cie wysledzilem :decayed:

A znacie panowie moze srebrna a6 c5 z motorem 2.6 na RKL??

Opublikowano

Kolega z A4 srebna czasem wpada kolega na spoty do rze ale nie pamiętam nicku wylatywał chyba z cmolasa na kolbe [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 21:37_________________________________________________

Kolega z A4 srebna czasem wpada kolega na spoty do rze ale nie pamiętam nicku wylatywał chyba z cmolasa na kolbe

dzis ok 19
Opublikowano
  • Autor

to jest fantom on nie jest z okolic Cmolasu :decayed:

Opublikowano

:tongue4: może i nie ale z bocznej wylatywał czy to ważne z skąd jest leciał i koniec

[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 22:17_________________________________________________ps.pozdro

Opublikowano

ja tez byłem w Cmolasie ale to coś po 16 było , to pewnie nie ja :mysli:

Opublikowano

ja tez byłem w Cmolasie ale to coś po 16 było , to pewnie nie ja :mysli:

nie wiem z felami czarnymi srebna b6 limusine 3 autko na focie niebieski potem avancik a potem ten sreberko :mysli:

Opublikowano
  • Autor

chłopaki w końcu jestem ustawiony na ściemę szybek :evil:

Opublikowano

Ty tu nie ściemniaj szybami tylko cos zorganizuj może :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no spot będzie :naughty: w następną niedziele

co wy na to ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.