Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to nie wiem, moze byc zimno zima.. twoja decyzja..

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki kojarzycie może srebrne s4 w kombi numer rej.KR 3500 (coś takiego)

kręci się po Majdanie ,Nowa Dęba ,Kolbuszowa ....

Próbowałem nadążyć za nim ale zabrakło mi trochę Nitra :tongue4:

Opublikowano

Panowie posiada może ktoś z was rozbite reflktory do b5 po liftowe?? Konkretnie chodzi mi o odbłyśniki.

Moje się spaliły i wieksza połowa odblasku sie złuszczyła i odpadła no i lampki nie chcą teraz świecić pełną mocą :)

Koman ty tam chyba często po złomach szubrujesz nie?? :) Nie widziałeś gdzieś czegoś takiego??

Chodzi mi o światła mijania, długie są ok.

Opublikowano
  • Autor

mam znajomego co rozbił polifta zapytam go :)

Opublikowano

Panowie posiada może ktoś z was rozbite reflktory do b5 po liftowe?? Konkretnie chodzi mi o odbłyśniki.

Moje się spaliły i wieksza połowa odblasku sie złuszczyła i odpadła no i lampki nie chcą teraz świecić pełną mocą :)

Koman ty tam chyba często po złomach szubrujesz nie?? :) Nie widziałeś gdzieś czegoś takiego??

Chodzi mi o światła mijania, długie są ok.

takie cus wyrezaj troche roboty ale efekt jest :kox:

IMAG0102.jpg

jyhdf.jpg

Opublikowano

Pierwsze urodziny klubu Audi Klub Podkarpacie.

15 stycznia 2012r. (niedziela)

godzina 15:00

Miejsce: Parking obok sklepu "Meble.pl" przy ul. Langiewicza w Rzeszowie

Dla przybyłych mała niespodzianka!

My się zimy nie boimy,

w urodziny się bawimy!

Zapraszamy wszystkich Audimaniaków :D

Opublikowano

No u ciebie to ładnie wygląda. Hidy wrzuciłeś tam jeszcze??

Ale w B5 średnio mi się takie lampy widzą a po drugie moje są tak sklejone że napewno już ich nie rozkleje. :kox:

PS Jak by ktoś miał jakieś lampiszcze do polerki i szukał polernika to pisać do mnie :chytry:

Przykładowy efekt:

DSC01523.jpgdscf8094d.th.jpgdscf8095.th.jpgdscf8096u.th.jpgdscf8098i.th.jpgdscf8099s.th.jpgdscf8097.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

No u ciebie to ładnie wygląda. Hidy wrzuciłeś tam jeszcze??

Ale w B5 średnio mi się takie lampy widzą a po drugie moje są tak sklejone że napewno już ich nie rozkleje

da sie da ja tez myslalem ze sie nie da roboty do cholery ale sie da zrobic :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No u ciebie to ładnie wygląda. Hidy wrzuciłeś tam jeszcze??

Ale w B5 średnio mi się takie lampy widzą a po drugie moje są tak sklejone że napewno już ich nie rozkleje

da sie da ja tez myslalem ze sie nie da roboty do cholery ale sie da zrobic :naughty:

Ja wiem że się da, i nawet się robiło takie zabiegi, tyle tylko że moje lampy po rozklejeniu zostały sklejone jakimś cudownym preparatem baaaa teraz to już mogę mowić że są pospawane i teraz już ani rusz rusz z nimi.

Ewentualnie zostaje allegro, widziałem kiedyś za 500zł wersje z czarnym środkiem..[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 16:14_________________________________________________Koman i jak tam pytałeś o te odblaski czy nie??

Jutro zakładam Philipsy extreme vision +100% to już chyba całkowicie dobije te odblaski :)[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 21:03_________________________________________________Ależ tu cisza... ;p

Wybiera się ktoś w niedziele do rzeszowa na te urodziny A.K.P.??

Opublikowano
  • Autor

Byłem w tej sprawie ale nie zastałem gościa :confused4:

ale napisze do niego .

Ja odpadam niema mnie w Polsce znów siedzę w St.Tropez ;(

Opublikowano

Acha no spoko...

Narazie mi te philipsy pomogły nawet przyzwoicie to świeci...

Ty to tam jakąś b6 wkońcu chyba wysiedzisz w tym st.trope :P

Opublikowano
  • Autor

eeee... ja mierze wyżej :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

to co to koman kombinujesz moze jakies b7? :mysli:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wiecie o tym dobrze ,że mam 1000 myśli na sekundę :polew::decayed:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 19:43_________________________________________________Siema Chłopaki . :hi:

Jako że jestem pożytecznym człekiem :decayed:to jest mam do was ogłoszenie Kolega rozbił swoje Audi A4B5 Diesel Srebrny Metalic i ma na sprzedaż części z tego auta w przyzwoitej cenie jutro podam cenny itp .

[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 20:00_________________________________________________Audi a4 b5

-sedan

-1999

-srebrny metalic

-diesel

-auto po wypadku

Na Sprzedaż

-silnik

-skrzynia

-lampy przód

-zderzak z halogenami

-fotele placki

-tłumiki

-klamki

-klimatronik

-silnik 110 km- 240000tys km po rozrzadzie i wymianie olejów silnik

-felgi 15 z oponami audi oryginalne 600 zł

-zawieszenie

Opublikowano

Panie Koman manetka tempomatu i podlokietnik posiada?? kto to wyrznol moze znam??

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Taki Mateusz z Komorowa ....

Panowie Pasuje zrobić spota w Kwietniu co wy na to

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Łukasz ten twój znajomy dalej ma graty z tej A4 na sprzedaż ??

Opublikowano
  • Autor

Tak cos mu zostało jeszcze z tego rozbitka jakieś pierdoły ...

Wiem pisałem z chłopakami z tamtego forum i myślę pojechać jakaś większą ekipą na Rozpoczęcie sezonu zebrać sie na Parkingu koło Bogacza około 13-stej po obiadku pogadać na parkingu troche i pojechać ekipą na Rzeszów ...

Opublikowano
  • Autor

Rozpoczęcie sezonu: 22 kwietnia '12 | parking pod Meble.pl | godz. 15:00

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.