Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wstepnie moze bym sie wybrał,ale jeszcze zobaczymy co bedzie

Opublikowano
  • Autor

Jak kazdy wie w niedziele Rozpoczęcie sezonu: 22 kwietnia '12 | parking pod Meble.pl | godz. 15:00 .Z tego powodu będzie organizowana zbiórka na parkingu Pod Dyskoteką 'Bogacz' o godzinie 13.00.Przed wyjazdem na rozpoczęcie zrobimy sobie spota w celu poznania-zapoznania się a także ,żeby pojechać kolumną na Rzeszów.

Zapraszam Serdecznie Wszystkich chętnych .

Ps.Prosiłbym aby przybyć punktualnie na parking (782185171-mój numer kontaktowy )

Lista:

1-koman...

---------- Post dopisany 24-04-2012 at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2012 at 08:09 ----------

Serdecznie Zapraszam na Pierwsze Spotkanie Dwóch Klubów Zrzeszających Fanów i Posiadaczy Marki 'AUDI'

-Audi Klub Podkarpacie ...

i

-Audi A4 Klub Polska ...

Spotkanie Odbędzie Się 1 Maja o 17.00 Przed Dyskoteką 'Bogacz'

Serdecznie ZAPRASZAM

Opublikowano

O mi pasuje raczej bede na pewno,bedzie ktos z Audi Podkarpacie?

Opublikowano
  • Autor

Tak przyjadą z Tbg i z Rzeszowa maja przyjechać

Opublikowano

no to spoko,im nas wiecej to lepiej

Opublikowano
  • Autor

Dużo zależy od pogody , ale ma być słonecznie wiec będzie ok ;D

Opublikowano

o to i mi pasuje się pokazać , będzie motywacja zęby zimówki na letnie zmienić :-)

Opublikowano

Będzie mozę jakaś zbiórka w Tbg żeby razem pojechać? ? :))

Opublikowano

Będzie zbiórka pod Lidlem, o 14.00 zaczyna się mini spot a potem ok. 16 wyruszamy do Kolbuszowej żeby nie gonić :-)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

fanthom2 daj namiary na tego gościa co wywalał ci Katalizator ...

Opublikowano

z tego co pamiętam u Huberta w świerczowie,ale moze sie myle,tam za stacja paliw są przeglady i naprawa samachodów,swoja drogą mysle ze mozna ich polecic

Opublikowano
  • Autor

aaaa... w rozliczeniu zabierał kata ?

Opublikowano

Z tego co słyszałem to tak,jak sie czegos dowiesz daj znac,bo tez mam zamiar wywalic to badziewie

Opublikowano
  • Autor

kolega za szajs z ktata zgarnął 400 Zł.

Opublikowano

U nas tyle nie zgarniesz bo jest mało monolitu, jakies 0,8kg, nie ma duzo roboty samemu go wywalic, trzeba wykrecic egr, rozpiac rure i odkrecic od kolektora wydechowego i pucha jest na stole:p

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

oj dawno tu nie zagladalem ale tu cisza.... :P

---------- Post dopisany 19-08-2012 at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany 15-08-2012 at 15:08 ----------

ludziska moze by zorganizowal spota np za tydzien w niedziele hmm? :-P

Opublikowano

Siemano:hi: a no mozna by cos pomyslec bo cos wszystko ucichlo ostatnio..

Opublikowano

Łukasz z kąd ty tyle tych gratow wyciagasz?dorwales jakąś b6 na części:)ostatni zlocik był pod skansenem wydaje mi sie ze to nawet lepsze miejsce niz ten parking ale na parkingu mozna sie spotkac a pózniej tam dac dyla

Opublikowano

hehe potrzebujesz cos ciekawego??:D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ludziska mobilizowac sie moze by np na wiosene rozpocza jakis spocik w klb?:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.