Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin007

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Będzie mozę jakaś zbiórka w Tbg żeby razem pojechać? ? )
  2. Czemu tu taka ciszaa? )
  3. Hej, mam komfort AH i co zakoduje kluczyki to mi je rozkodowuje samo po tygodniu..i potrzeba twardego resetu modułu,, byłem w mieśćie u eletkroników bo nie mam pod co podpiać samemu, to coś tam mówili że tam w module jest jakiś sterownik motoroli i on jak jest chlodno... idzie zimaa to sie uszkada... prawda Too? (naprwa 3 stówy) Prawda czy fałszz? ;PP
  4. Niewiem czy nowość odkryłem.. ale te głowice pękają.. przy kupowaniu nowej używanej natknołem się na też pękniętą w tym samym miejscu... Audii Gotowee ... ))
  5. A u mnie romont w toku... Co sie okazało na prawej głowicy, pospadały dzwigienki.. i jedna nawet była pęknięta, wiadomo zużycie wałków i hudrauliki.. alee.. przy okazji zciągnołem głowice, a tam jeden cilinder, tłok mokry.. uszczelka cała była tylko pęknięta glowica pomiędzy świeca a gniazdem zaworu... ręce opadająa... końca nie widać.. !
  6. może i dmuchać właśnie od zużytych wałków gdyż pare minimetrów... a już nie działa jak trzeba nie otwiera w tym momęcie w którym powinno i nadmiar spalin zamiast do wydechu wali w filtr...
  7. wiem wiem ) spokojnie....
  8. tak i podomnie jak u mnie... na wałku rowek około 2-3 minimetrów.... jak będę miał to wstawie fotke.. widać to stantard...? właśnie przebieg około 180 tysi... ;/ kurcze bezrobocie... a tu takie koszty.. dobrze że żony nie ma bo by z domu wygoniła hehe ! wie ktoś mozę gdzie nie drogo mozna dać wałki do regeneracji ? ! ---------- Post added at 21:37 ---------- Previous post was at 21:35 ---------- Napisałem do Tom77-a o części ale narazie bez echa.. bez odpowiedzi...
  9. Wysłałem zapytanie... dzięki ! a w między czasie znalazłem coś takiego http://allegro.pl/popychacze-dzwigienki-pestki-audi-2-5-tdi-kute-2-5-i2152320137.html warte nie warte? dziadostwo?
  10. i raczej to powino być problemem- ztarte krzywki na wałkach i popychacze? Po wyminianie tego powninno ustać to dudnienie? tylko przez allegro ? ;/ niebardzo niewidząc krzywki...
  11. "Ja robiłem u siebie duży remont ok. 110k km temu i właśnie w zakresie wymiany hydrauliki i nowych wałków rozrządu " i jaki koszt całośći? 4 wałków?
  12. Rok produkcji 11/2001 Typ silnika AKE, no właśnie dziś mechanik sciągnął dekielek z jednej strony i widać na wałku rozrządu nierównośći starte są troszke.. popychacze też nie wygladają najlepeij.. z jednej strony to i pewnie druga strona nie wyglada najlepiej.. koszt samych części mówi około 4200... nie da sie sie zrobić odrobine taniejj? (przy okazj wymienił pasek 184,- bo był lekko wycianiety i już koszty robocizny 300,- ) nie da sie sie zrobić odrobine taniejj? 1 . to silniki na allegoro są w cenach od 2200... ? 2. czy moze szukać głowcy w dobrym stanie ? ? ? 3.może wymienić same popychacze dzwigienki i pestki i problem ustanie ? 4. wszystkie 4 wałki + to co w punkcie 3? ?
  13. Koledzy, mam 2,5 TDI 180 w B6 też mam dziwny dzwięk stuki- dudnienie, takie od silnika od strony filtra powietrza a co dziwnee samochód nie zasysa powietrza tylko dmuchaa.. rozrząd niby wszystko w porządku nic nie widać... pomocyy... dodam ze od jakiegoś czasu był błąd po podpięciu kompa z wstryskami ale nic nie było słychać ani nie było objawów... coś podobnego jak tu http://www.youtube.com/watch?v=WWo-qlEMDSE&feature=related rozrząt kompletny robiony niecały rok temu... Co to może być?
  14. Koledzy, mam 2,5 TDI 180 w B6 też mam dziwny dzwięk stuki takie od silnika od strony filtra powietrza a co dziwnee samochód nie zasysa powietrza tylko dmuchaa.. http://www.youtube.com/watch?v=YL4nxJ7Va-g coś podobnegoo rozrząd niby wszystko w porządku nic nie widać... pomocyy... dodam ze od jakiegoś czasu był błąd po podpięciu kompa z wstryskami ale nic nie było słychać ani nie było objawów...
  15. [tarnobrzeg] Witam wszystkichh ! mówie odrazu mam problem z silnikem zaraz koledzy musicie mi pomócc... http://a4-klub.pl/vb/images/icons/icon4.png

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.