Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] 110 KM moje audi


Gość Faworek

Rekomendowane odpowiedzi

nazwij temat zgodnie z regulaminem ( uprzedzam moderatorow )

co do auta to fajna gleba ... ale wg mnie z tym chromem na grilu to przesadziles

co za duzo to nie zdrowo jak dla mnie ... wiec ja bym juz nie dawal na tyl chromu :)

pozatym witam na forum ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faworek Co to za zarowki masz w tych lampach? :chytry: poza tym zmien sobie w profilu bo nie masz avanta przeciez.. :naughty: Co do reszty to zgadzam sie w calosci z kolega Nowak_zg :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten chrom na boku to też za dużo, passaty tak mają ale dookoła więc ładnie wyglądają atu jakoś nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za zarowki hmm nei wiem nie sprawdzalem jeszcze he a chromow na tylniej klapie nei ma rzeczywiscie lepiej bez nich :) [br]Dopisany: 25 Listopad 2007, 12:38 _________________________________________________ale na drzwiach na dole chyba juz moga zostac chromy

co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wokół ramek dzwi jak najbardziej :thumbup: reszta chromu zajezdza wioska ale... "są gusta i guściki..."

pozatym lampy przód do wymiany na zespolone, no i jakas fela porzadna. Czemu zmieniasz zawieszenie na ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz mam dosyc jezdzenia do wujaszka na kanal i przykrecac oslone od silnika co chwile rozwalony mam przedni zderzak wisi mi tlumnik jak na Częstochowe za nisko jest jeszcze tyl by uszedl ale przod masakra nie raz zawisnolem na dziurze takze mam dosyc wole orginalne :)

PS.z tylu na klapie nie ma chromu juz sa przy szybach i na dole ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie, chrom wokól szyb jest OK, reszta chromu do zdjęcia. Gleba jest OK, trzeba tylko uważniej jeździć, a nie jak Polonezem. Ja też mam niskie autko, ale jeszcze nic nie urwałem :thumbup:, i autko się lepiej prezentuje niż na seryjnym zawiasie.

Ogólnie ladnie się prezentuje. Wymień lampki z przodu, na coś nowszego (np zespolone ori valeo, lub FK black) i bedzie super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienie duzo rzeczy ale narazie mam strasznie duzo wydatkow hmm a co do chromu na grillu nei zmieniam grilla bo chcialbym kupic jasne biale swiatla do niego z obramowkami najlepiej chromowanymi zeby pasowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jeden policjant Ci odpuści a drugi zabierze papiery :audi:

dlatego pytam sie jak zrobic zeby nie zabrali chyba jedynie wypalic ale chyba bedzie dosc wyrazna roznica miedzy folia a wypalona szyba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz sobie przyciemnić przednie boczne szybki ale jakąś jasną folią, wtedy nie powinni się czepiać. jeśli być przyciemniał w szybexsie to oni mają 3 rodzaje foli-ciemna, pośrednia, i jasna więc zapodaj sobie ta jasną i powinno być :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz sobie przyciemnić przednie boczne szybki ale jakąś jasną folią, wtedy nie powinni się czepiać. jeśli być przyciemniał w szybexsie to oni mają 3 rodzaje foli-ciemna, pośrednia, i jasna więc zapodaj sobie ta jasną i powinno być :th:

Robilem najciemniejsza folia w szybexie te tylnie szyby wlasnie a przednich mi nie chcieli zrobic bo powieddzieli ze nie mozna przednich folia i oni mi tego nie zrobia:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musiałeś trafic na jakiegoś pajaca :bicz3:, przeciez to ty jestes klientem i robisz to na własną odpowiedzialność

ja w poprzednim aucie przyciemniałem wszystkie i nie mieli problemów w szbexsie

poszukaj może jakiegos innego zakładu w Częstochowie i zapodaj folie bo w razie czego to folie możesz zawsze zerwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jeszcze poszukam zakaldu gdzie wypalaja i zapyta,m sie czy mi odcien dobiora czy nie bedzie duzej roznicy z tylem a z przodem a jesli bedzie itp. to zaloze folie ale chyba srednia bo jak zaloze najasniejsza to bedzie duza roznica i chyba lipnie bedzie to wygladalo. A jak sie wkuze to zostawie tak jak jest kurna no :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...