Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] 110 KM moje audi


Gość Faworek

Rekomendowane odpowiedzi

temat szyb - jak rzeka :D co do piecowego.. watpie,ze bedzie sie kalkulowac ale to Twoja kasa. jesli rzucisz jasna folie 50+% przepuszczalnosci bedzie akurat ( na moje oko) tylko,ze wez taki odcien jak masz na tyle. co do policji jak mowili koledzy jeden zabierze drugi nie... jak bedziesz gral cwaniaka przy kontroli masz jak w banku,ze Cie za folie udupia ;) najwazniejsza dobra sciema i znalezc z nimi wspolny temat inny niz folia :afro: Przegladu tez nie przejdziesz... jesli nie masz znajomosci w zakladzie.

A co do zrywania foli... oj jesli masz folia-tec to nie jest prosta sprawa ;) pewne jest,ze nie zrobisz tego na miejscu conajwyzej podrzesz ja :naughty: (powinno wystarczyc do ocalenia dowodu) dlatego ja mysle,zeby na przod dopasowac cos z allegro za 30zl i nie miec pozniej wyrzutow,ze wywalilem kase na bloto gdy bede musial ja zrywac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.carsolar.com.pl/?link=piecowe masz przyklad... za calosc... po wiecej info. dzwon do nich

niestety nei wchodzi mi ten link zreszta jak polowa tutaj linkow na forum czy moglbym prosic o ta cene ile by mnie wynioslo wypalenie wszystkich szyb w audi albo chociaz koszt dwoch przednich dziekuje wiecej pytan nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez sobie pogrzeb w przegladarce skoro nie dzialaja Ci linki (zmien poziom zabezpieczen czy cos )... bo ten link napewno jest sprawny, koszta piecowego przyciemnienia wszystkich szyb to 1000zl ale zakladam,ze to cena minimalna... i przy innych autach moze wzrosnac nie ma oferty odnosnie szyb na sztuki...nie zdziwil bym sie gdyby to bylo 300+zl nawet przy 200zl nie wiem czy warto sie bawic w to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...